• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Hallera 140

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
od I kw. 2023 r. do I kw. 2025 r. planowana
metraż
28.8 do 78.7 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Hallera 140 powstaje w spacerowej odległości od plaży w Brzeźnie z jedynym gdańskim molo oraz od jednego z największych gdańskich terenów rekreacyjnych jakim jest Park Reagana. Oznacza to pełną dostępność terenów nadmorskich, tras rowerowych, placów zabaw, miejsc wypoczynku oraz lokali gastronomicznych.

W najbliższej okolicy znajduje się z kolei park Millenium, w którym znajdują się trasy dla biegaczy oraz rozległy wybieg dla psów. Położenie inwestycji na granicy dzielnic Wrzeszcz, Zaspa oraz Brzeźno zapewnia dostęp do szerokiej oferty handlowej, usługowej, sportowej, edukacyjnej oraz opieki zdrowotnej (również szpital).

Przy ulicy Hallera znajdują się przystanki tramwajowe oraz autobusowe (linii dziennych oraz nocnych). Nie bez znaczenia pozostaje możliwość szybkiego wyjazdu w kierunku tunelu pod Martwą Wisłą, co oznacza dobrą komunikację z trasami S7 na Warszawę i autostradą A1. Dostępność ścieżek rowerowych pozwala z kolei zaplanować dojazd do każdej części Trójmiasta jednośladem.

Inwestycja to dwa sześciokondygnacyjne budynki, w których w sumie powstaną 164 lokale. Architektonicznie zabudowa komponować się będzie z nowymi budynkami wielorodzinnymi, które w okolicy powstały w ostatnich latach. W otoczeniu nowej zabudowy powstanie plac zabaw dla dzieci, specjalnie zaprojektowana zieleń, mała architektura oraz stojaki rowerowe.

Na parterze większego z nich zaplanowano lokale usługowe. Po budynkami, w podziemnej hali powstanie 160 miejsc postojowych. Ostatnia kondygnacja budynku zostanie nieco wycofana, dzięki czemu mieszkańcy tego piętra korzystać będą mogli z obszernych, słonecznych tarasów.

Projekt inwestycji przygotowała pracownia Architectonica.

Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: Tree Development
Tree Development
Polityka prywatności

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.