• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Hallera 140

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
od 2023 r. do 2025 r. planowana
metraż
28.8 do 78.7 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Hallera 140 powstanie w spacerowej odległości od plaży w Brzeźnie z jedynym gdańskim molo oraz od jednego z największych gdańskich terenów rekreacyjnych jakim jest Park Reagana. Oznacza to pełną dostępność terenów nadmorskich, tras rowerowych, placów zabaw, miejsc wypoczynku oraz lokali gastronomicznych.

W najbliższej okolicy znajduje się z kolei park Millenium, w którym znajdują się trasy dla biegaczy oraz rozległy wybieg dla psów. Położenie inwestycji na granicy dzielnic Wrzeszcz, Zaspa oraz Brzeźno zapewnia dostęp do szerokiej oferty handlowej, usługowej, sportowej, edukacyjnej oraz opieki zdrowotnej (również szpital).

Przy ulicy Hallera znajdują się przystanki tramwajowe oraz autobusowe (linii dziennych oraz nocnych). Nie bez znaczenia pozostaje możliwość szybkiego wyjazdu w kierunku tunelu pod Martwą Wisłą, co oznacza dobrą komunikację z trasami S7 na Warszawę i autostradą A1. Dostępność ścieżek rowerowych pozwala z kolei zaplanować dojazd do każdej części Trójmiasta jednośladem.

Inwestycja to dwa sześciokondygnacyjne budynki, w których w sumie powstaną 164 lokale. Architektonicznie zabudowa komponować się będzie z nowymi budynkami wielorodzinnymi, które w okolicy powstały w ostatnich latach. W otoczeniu nowej zabudowy powstanie plac zabaw dla dzieci, specjalnie zaprojektowana zieleń, mała architektura oraz stojaki rowerowe.

Na parterze większego z nich zaplanowano lokale usługowe. Po budynkami, w podziemnej hali powstanie 160 miejsc postojowych. Ostatnia kondygnacja budynku zostanie nieco wycofana, dzięki czemu mieszkańcy tego piętra korzystać będą mogli z obszernych, słonecznych tarasów.

Projekt inwestycji przygotowała pracownia Architectonica.

Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: Tree Development
Tree Development
Polityka prywatności

Opinie (2)

 • 160 miejsc parkingowych vs. 164 lokale (1)

  Czyli przynajmniej drugie tyle jak ie wiecej samochodow dociazy okolice. Swietny pomysl. Taka deweloperka to rak, ha tfu.

  • 6 4

  • Samochody

   Problemem są samochody w mieście a nie mieszkania. Jest ich po prostu za dużo a transport publiczny się nie rozwija.

   • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama

Statystyki

Deweloper

Tree Development Group to nowoczesna grupa deweloperska, oferująca mieszkania, apartamenty i domy w kameralnych osiedlach, wyróżniających się atrakcyjną lokalizacją. Działamy na rynku od ponad 15 lat. Tworzymy wyjątkowe kompleksy mieszkalne, ...
rozwiń
512-729-729

Wydarzenia

ERES Annual Conference

600 - 2200 zł
konferencja

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: dom mieszkanie wnętrze

targi