• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

7R Park Gdańsk I

typ zabudowy
przemysłowa, magazynowa, powierzchnia biurowa
realizacja
do I kw. 2018 r. zakończona
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Magazyny usytuowane są w bezpośrednim sąsiedztwie Obwodnicy Trójmiasta, przy węźle Kowale. Wjazd na teren parku logistycznego znajduje się od ulicy Magnackiej.

Lokalizacja obiektu umożliwia bardzo szybki wyjazd z Gdańska na południe Polski - poprzez połączenie z autostradą A1. Za sprawą połączenia obwodnicą południową Trójmiasta szybko można stąd dojechać także do portu gdańskiego, natomiast Obwodnicą Trójmiasta do portu gdyńskiego.

Centrum logistyczne Gdańsk-Kowale zostało zaprojektowane z myślą o najemcach dystrybucyjnych praktycznie każdej wielkości. Wynająć można tu nie tylko magazyny, ale także biura.

Park logistyczny składa się z sześciu obiektów o łącznej powierzchni 130 tys. m kw. Pierwszy budynek o wielkości 13,5 m kw. oddany został do użytkowania w 2010 roku, drugi - 25,9 m kw. oddano w 2012 r., trzeci - 20,7 tys. m kw. powstał w 2014 r. w formule BTS na wyłączne potrzeby firmy BBK SA, właściciela m.in. marki Home & You, Essex i a Tab). Powstała w 2017 roku hala ma ok. 17,5 tys. m kw. i została wyposażona w oświetlenie LED, posiada 21 doków, w tym jedną bramę kurierską. Największy obiekt - Centrum logistyczne 7R Logistic Gdańsk-Kowale V - został oddany w 2017 roku, ma 31,8 tys. m kw. powierzchni. Hala oświetlana jest LED-ami, ma system dystrybucji ciepłego powietrza ku dołowi hali oraz wysoką odporność ogniową.

Ostatnia w tym kompleksie, szósta hala, została oddana w styczniu 2018 roku. Ma 18 tys. m kw. Inwestorem w tym przypadku było joint venture spółek 7R i Hillwood.

Wysokość hal magazynowych to 10,5 m.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Opinie (1)

  • Re: 7r Logistic Center - opinie i oceny

    1600 netto zarobki jak na Gd to porażka

    • 2 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Deweloper

7R Logistic

7r Solution to firma, która od kilkunastu lat rozszerza swoją specjalizację w wąskim obszarze, jakim jest logistyka. Przekraczamy granice typowej oferty, pracujemy w zgodzie z najwyższymi europejskimi normami i konsekwentnie ustanawiamy standardy ...
rozwiń
58 731-13-32

Wydarzenia

Premiera inwestycji - Jasieny

dni otwarte

Dzień otwarty inwestycji Doki

dni otwarte