Wiadomości

stat

Aneks kuchenny dla Agnieszki

Pomieszczenie przed aranżacją
Pomieszczenie przed aranżacją
i rozwiązanie zaproponowane przez Zespół Dobrych Projektów.
i rozwiązanie zaproponowane przez Zespół Dobrych Projektów.
Pani Agnieszka prosiła o pomoc w aranżacji aneksu kuchennego. Dwupokojowy lokal (41,2 m kw.) zamieszkiwać będą dwie osoby dorosłe. Pani Agnieszka marzy o kuchni nowoczesnej i funkcjonalnej. Bardzo ważne dla właścicieli jest posiadanie stołu jadalnego.

Nie każdy z nas może być szczęśliwym posiadaczem jadalni jako odrębnego pomieszczenia. Jeśli tak właśnie jest, zadbajmy chociaż o to, aby znalazło się wygodne miejsce na stół. Nawet niewielki, przy którym możnaby porozmawiać z bliskimi lub zjeść posiłek. Oto nasz pomysł na aneks kuchenny pani Agnieszki i jej mini jadalnię.

Chociaż aneks kuchenny pozostał w dawnym miejscu (zaproponowanym przez dewelopera) jego wnętrze zmieniło się dzięki postawieniu na granicy kuchni i pokoju słupa obłożonego okładziną z łupka. Zastosowanie takiej częściowej przegrody ma za zadanie mocniej zaakcentować podział pomieszczenia na poszczególne funkcje.

Ciąg kuchenny w kształcie litery L jest oddzielony od części wypoczynkowej pokoju płytką szafką z czarnej płyty MDF lakierowanej na wysoki połysk. Ponieważ przestrzeń przeznaczona na kuchnię nie jest szczególnie wielka staraliśmy się jak najefektywniej ją zagospodarować. Zabudowa wisząca pnie się aż pod sam sufit. Najpierw są to szafki z frontami o wyrazistym rysunku słojów, a powyżej fronty z czarnego MDF.

Po przeciwnej stronie wnętrza znajduje się część wypoczynkowo-jadalniana z narożną sofą i stołem z drewna o kolorystyce nie różniącej się od pozostałych mebli. Wokół stołu ustawiliśmy krzesła, których siedziska pokryte są jasnokremową tkaniną. Wszystkie mają prostą, klasyczną formę.

Opinie (33)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.