• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Aves Resort&SPA

typ zabudowy
inwestycyjna
realizacja
od III kw. 2023 r. do III kw. 2025 r. planowana
metraż
25 do 94 m2
sprzedaż
w trakcie 

Opis inwestycji

Aves Resort&SPA powstanie w zacisznej części Wyspy Sobieszewskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie nadmorskiego lasu. W ciągu krótkiego spaceru dojść można stąd na jedną z najpiękniejszych gdańskich plaż. Bogactwo zieleni, położenie pomiędzy morzem, a ujściem Wisły sprawiło, że Wyspa Sobieszewska posiada status Wyspy Ekologicznej. Oznacza to, że jest to doskonałe miejsce spokojnego wypoczynku położone jednocześnie w pobliżu atrakcji ponad tysiącletniego Gdańska.

Dojazd do Aves Resort&SPA zarówno od strony Warszawy, jak i z autostrady A1 i lotniska sprawia, że jest ono łatwo dostępne każdym środkiem transportu (w tym tramwajem wodnym, którego przystanek znajduje się nieopodal inwestycji).

Docelowo inwestycja składała się będzie z trzech czterokondygnacyjnych budynków z 87 apartamentami. W pierwszym etapie powstaną dwa z nich (51 lokali) oraz rozbudowana strefa rekreacyjna Wellness & SPA. Dostępne będą w niej trzy rodzaje saun, basen wewnętrzny i letni basen zewnętrzny z wannami do hydromasażu, gabinety do masażu, strefa relaksu z tężnią solankową oraz salą fitness. W jednym z budynków mieściła się będzie również restauracja.

Na terenie inwestycji powstanie także kort tenisowy, plac zabaw oraz altana grillowa. Całość dopełni atrakcyjnie zaprojektowana zieleń, alejki spacerowe oraz oczka wodne.

Zaprojektowane zostały tu kameralne studia oraz przestronne apartamenty z antresolą i prywatnym tarasem na dachu, z których będzie rozciągał się widok na zielone drzewa nadmorskiego parku. Duże przeszklenia i portfenetrowe okna tarasowe zapewnią światło i przestrzeń we wnętrzach oraz widoki na zielone otoczenie budynku.

Projekt inwestycji powstał w pracowni Stalprojekt.


Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Polityka prywatności

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

RWS Investment Group jest prężnie działającą spółką inwestycyjną, która specjalizuje się w budowie obiektów komercyjnych, a w szczególności parków handlowych.
rozwiń
58 342-29-46

Wydarzenia

Dzień Otwarty Jagiellońskiej 13

spotkanie, dni otwarte