• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Sianowska Polana

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza
realizacja
do IV kw. 2024 r. w budowie
metraż
178 do 178 m2
sprzedaż
w trakcie 

Opis inwestycji

Lokalizacja inwestycji umożliwia sprawne poruszanie się po całej aglomeracji trójmiejskiej, tym bardziej że w okolicy planowane są inwestycje w infrastrukturę komunikacyjną, które zrewolucjonizują poruszanie się po tej części Gdańska.

Już teraz kończy się rozbudowa układu drogowego w Kokoszkach - w rejonie skrzyżowania ul. Nowatorów i ul. Kartuskiej/trasy S7. Przygotowywana jest także rozbudowa i poszerzenie ulicy Budowlanych na odcinku od ulicy Nowatorów do przystanku PKM Matarnia, co znacząco wpłynie na komunikację w okolicy inwestycji. Niebawem uruchomiony zostanie także tzw. "bajpas kartuski", czyli nowa linia kolejowa, która przebiega przez Kokoszki i prowadzi do Gdańska.

Wszystko to sprawi, że dojazd centrum Gdańska, do pracy czy na uczelnię, nie będzie czasochłonny ani skomplikowany. Dodatkowo już w tej chwili szybko można wyjechać na obwodnicę Trójmiejską, a dalej w kierunku trasy S7 czy autostrady A1.

W okolicy planowanego osiedla znajdują się także udogodnienia ułatwiające codzienne życie w tym miejscu. Są tu sklepy różnej wielkości, punkty usługowe, szkoła podstawowa (w pieszej odległości), przedszkola, punkty opieki medycznej. Z ulicy Sianowskiej szybko można także dotrzeć do większych marketów oraz dużych galerii handlowych.

Miejsce to sprzyja także osobom, które lubią spędzać czas aktywnie. Po pierwsze bardzo szybko dojechać stąd można do kaszubskich jezior i lasów, po drugie w samym otoczeniu osiedla jest dużo zieleni i naturalnych terenów rekreacyjnych: lasy, łąki, staw. Sama zabudowa otoczona będzie starodrzewem.

W pierwszym etapie powstaną 22 domy w zabudowie bliźniaczej. Do każdego z nich przylegał będzie ogródek o powierzchni do 293 m kw., garaż oraz dostępna na zamówienie wiata, gdzie zaparkować można drugie auto. Powierzchnię domu powiększyć można o poddasze urządzając tam np. sypialnię, pokój dla gości, domowe biuro, strefę czasu wolnego - siłownię, salę zabaw dla dzieci lub salon kinowy.

Cały teren osiedla zostanie ogrodzony, a wjazd będzie możliwy dzięki indywidualnemu dostępowi.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Polityka prywatności

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

RWS Investment Group jest prężnie działającą spółką inwestycyjną, która specjalizuje się w budowie obiektów komercyjnych, a w szczególności parków handlowych.
rozwiń
58 342-29-46

Wydarzenia

Dzień Otwarty Jagiellońskiej 13

spotkanie, dni otwarte