• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Baltic Line

typ zabudowy
inwestycyjna
realizacja
do I kw. 2023 r. zakończona
metraż
26 do 38 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Baltic Line powstało na Wyspie Sobieszewskiej. To dzielnica Gdańska, która najbardziej kojarzy się z terenami naturalnymi i nadmorskim wypoczynkiem. Z inwestycji w ciągu krótkiego spaceru dojść można do plaży, do charakterystycznego dla terenów nadmorskich lasu, do rezerwatu Ptasi Raj, gdzie podglądać można rzadkie gatunki ptaków oraz do centrum dzielnicy ze sklepami, barami, restauracjami, wypożyczalniami sprzętu.

Z powstających budynków rozciąga się także widok na wody Wisły Śmiałej oraz położoną po przeciwnej stronie rzeki marinę wybudowaną przez tego samego dewelopera, co lokalizację czyni interesującą także dla żeglarzy.

Z budynków widać także przystanek tramwaju wodnego, którym dopłynąć można do ścisłego Śródmieścia Gdańska z jego bogatą ofertą kulturalną, rozrywkową, gastronomiczną i handlową.

Baltic Line tworzy kompleks trzech budynków czterokondygnacyjnych zwieńczonych skośnymi dachami, co oznacza, że właściciele lokali na trzecim piętrze mają okazję zaaranżować klimatyczne wnętrza pod skosami. Powstanie tu w sumie 60 apartamentów z balkonami, loggiami lub ogródkami.

Architektonicznie budynki wyróżniają się prostą i nowoczesną formą. Przestrzenie wspólne zostały utrzymane w kontrastujących barwach czerni i bieli, co nadaje im elegancki charakter. Czerń nadaje wystrojowi wyrazistości i akcentuje poszczególne strefy. Z kolei obfitość bieli daje wrażenie większej przestrzeni i świeżości.

Parkowanie samochodów możliwe jest na naziemnych miejscach postojowych znajdujących się na posesji.

Budynki zostały oddane do użytkowania w 2022 i na początku 2023 roku.

Projekt inwestycji powstał w pracowni Meso Architekci.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Zdjęcie

Metraż

Pokoje

Cena

26.85 m2
1
516 500 zł
27.7 m2
1
533 500 zł
27.57 m2
1
531 000 zł
27.56 m2
1
565 500 zł
26.85 m2
1
517 000 zł

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: Dekpol Deweloper
Dekpol
Polityka prywatności

Opinie

Deweloper

Dekpol z sukcesem realizuje projekty deweloperskie na Pomorzu. Wszystkie inwestycje Dekpol cechuje doskonała jakość, dbałość o szczegóły oraz nowoczesny styl.Dekpol Deweloper Sp. z o.o. dynamicznie rozwija się w branży deweloperskiej. Firma ...
rozwiń

Wydarzenia

Premiera inwestycji - Jasieny

dni otwarte

Dzień otwarty inwestycji Doki

dni otwarte