• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Villa Neptun

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
do IV kw. 2021 r. zakończona
metraż
28 do 58 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Wyspa Sobieszewska to dzielnica nieco oddalona od zwartej zabudowy miasta, zabudowania otoczone są tu parkiem krajobrazowym, rezerwatami ptaków, a na plażę lub nad Wisłę z każdego miejsca można tu dość spacerem. Trudno o lokalizację na mapie Gdańska, która miałaby równie rekreacyjny charakter.

Jednocześnie nie brakuje tu infrastruktury zapewniającej wygodne życie na co dzień lub spędzenie urlopu. Dojazd do śródmieścia możliwy jest komunikacją miejską, własnym samochodem bez konieczności stania w korkach, a w sezonie letnim także tramwajem wodnym.

Powstała w Sobieszewie Villa Neptun to dwa czterokondygnacyjne budynki, które zlokalizowane są w sąsiedztwie przystanku tego tramwaju.

Powstało w nich 40 apartamentów w układzie od jednego do trzech pokoi. Do każdego z nich przylega przestronny balkon lub, w przypadku apartamentów położonych na parterze, ogródek o powierzchni do ponad 80 m kw. Na szczególną uwagę zasługują tarasy o powierzchni blisko 100 m kw. przynależne do apartamentów z antresolą znajdujących się na ostatniej kondygnacji w każdym z budynków.

Na terenie posesji powstało 40 naziemnych miejsc postojowych, a także wiata na rowery.

Do dyspozycji mieszkańców jest tu również sauna sucha, w holu wejściowym stanęła kanapa dla gości. Całość inwestycji otacza ogólnodostępna zieleń: drzewa, krzewy, ławki, alejki i inne elementy małej architektury.

Projekt inwestycji powstał w pracowni Architonika.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Zdjęcie

Metraż

Pokoje

Cena

35.23 m2
2
783 500 zł
41.54 m2
2
725 725 zł
26.87 m2
1
549 000 zł

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: Dekpol Deweloper
Dekpol
Polityka prywatności

Opinie 1 zablokowana

Deweloper

Dekpol z sukcesem realizuje projekty deweloperskie na Pomorzu. Wszystkie inwestycje Dekpol cechuje doskonała jakość, dbałość o szczegóły oraz nowoczesny styl.Dekpol Deweloper Sp. z o.o. dynamicznie rozwija się w branży deweloperskiej. Firma ...
rozwiń

Wydarzenia

Premiera inwestycji - Jasieny

dni otwarte

Dzień otwarty inwestycji Doki

dni otwarte