• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Bezpieczny Kredyt 2% na mieszkanie - okazja może się nie powtórzyć

22 listopada 2023 

Bez względu na to, jakie wieści płyną z różnych stron, dwa fakty są pewne: rządowy program dopłat do własnego "M" potrwa do końca roku, a w Trójmieście nie brakuje lokali na sprzedaż - ROBYG w ramach kampanii "Zamieszkaj u siebie!" zebrał inwestycje, w których znajdują się mieszkania spełniające warunki nie tylko ustawy, ale przede wszystkim wpisujące się w potrzeby adresatów - zarówno singli, jak i rodzin z dziećmi.Wspomniany program zakłada stałe oprocentowanie na poziomie 2 proc., powiększone o marżę banku. Dofinansowanie obejmuje 120 pierwszych rat - różnicę w oprocentowaniu przez 10 lat pokrywa zatem państwo. Z tej opcji mogą skorzystać wszyscy ci, którzy nie posiadali jeszcze mieszkania na własność i nie ukończyli 45. roku życia, w tym osoby stanu wolnego, małżeństwa, jak i pary w nieformalnych związkach wychowujące minimum jedno wspólne dziecko. W przypadku tych pierwszych limit kredytu wynosi 500 tys. zł, pozostali mogą ubiegać się nawet o 600 tys. zł - kwota zależy oczywiście od zdolności kredytowej.

- W polskiej mentalności i kulturze dom ma szczególne znaczenie. Jest on dla nas symbolem stabilności, miejscem, w którym pielęgnuje się rodzinne więzi, kultywuje tradycje. Dla wielu osób ważna jest również kwestia posiadania mieszkania na własność, co zapewnia bezpieczeństwo i spokój. ROBYG buduje takie przestrzenie dla każdego, nasze mieszkania odpowiadają na indywidulane potrzeby i są dostępne także w zakresie programu Bezpieczny kredyt 2 proc. W ramach kampanii "Zamieszkaj u siebie!" chcemy pokazać potencjał naszej oferty tym, którzy chcieliby skorzystać z rządowych rozwiązań, zwłaszcza że nie wiadomo, jak długo będzie jeszcze istnieć taka możliwość - mówi Anna Wojciechowska, Head of ESG, dyrektor sprzedaży i marketingu ROBYG w Gdańsku i Poznaniu.
Poniżej prezentujemy przegląd wybranych inwestycji od dewelopera, w których dostępne są mieszkania z możliwością zakupu w ramach Rządowego programu Bezpieczny Kredyt 2 proc.

Wiśniowa Aleja na Ujeścisku - rodzinnie i urokliwie • Osiedle Wiśniowa Aleja na Ujeścisku.
 • Osiedle Wiśniowa Aleja na Ujeścisku.
Dzięki doskonałemu położeniu w pobliżu głównych tras komunikacyjnych mieszkańcy mają szybki dostęp do każdej części miasta, a dojazd do centrum zajmuje zaledwie 10 minut. W najbliższej okolicy osiedla znajdują się sklepy, placówki medyczne, przedszkola i nowoczesne centrum edukacyjne. Jest to niewątpliwie miejsce przyjazne rodzinom. Osiedle składa się z sześciu nowoczesnych budynków, oferujących wysoki standard w atrakcyjnej cenie. Towarzyszy mu urokliwa aura, którą szczególnie w okresie letnim eksponują zielone krzewy, kwiaty i oczywiście kwitnące wiśnie.

Szumilas na Kowalach - własne "M" na terenie prywatnego lasu • Osiedle Szumilas na Kowalach.
 • Osiedle Szumilas na Kowalach.
 • Osiedle Szumilas na Kowalach.
Na terenie tego kameralnego osiedla znajduje się prywatny las o powierzchni ponad 2 ha dostępny wyłącznie dla mieszkańców. Nowoczesne 3-piętrowe budynki mieszkalne oferujące przestronne i słoneczne mieszkania z własnymi ogródkami lub balkonami. Dla mieszkańców dostępne są również tereny wspólne z boiskami, placami zabaw, ścieżkami rekreacyjnymi i siłownią na świeżym powietrzu. Osiedle jest dogodnie skomunikowane z trójmiejską obwodnicą, zapewniając doskonałą łączność z całym Trójmiastem.

Sea Salt na Zaspie - 8 minut rowerem do plaży i do centrum miasta • Osiedle Sea Salt na Zaspie.
 • Osiedle Sea Salt na Zaspie.
Apartamentowiec Sea Salt to doskonałe połączenie atrakcyjnej lokalizacji blisko plaży, morza czy parku im. Ronalda Reagana z wygodną infrastrukturą oraz bliskością centrów biznesowych, a także edukacyjnych. To elegancka, funkcjonalna przestrzeń z pięknym lobby, nowoczesnymi windami z funkcją odzyskiwania energii, panelami fotowoltaicznymi na dachach, ładowarkami do samochodów elektrycznych oraz zieloną infrastrukturą, co przekłada się na efektywność energetyczną i harmonijne połączenie nowoczesności z ekologią.

Moment na Ujeścisku-Łostowicach - chwila i jest się tam, gdzie się chce • Osiedle Moment na Ujeścisku-Łostowicach.
 • Osiedle Moment na Ujeścisku-Łostowicach.
 • Osiedle Moment na Ujeścisku-Łostowicach.
 • Osiedle Moment na Ujeścisku-Łostowicach.
Unikalne położenie łączy bliskość ważnych węzłów komunikacyjnych z terenami leśnymi, rekreacyjnymi oraz ścieżkami rowerowymi, a osiedle oferuje liczne udogodnienia, takie jak punkty usługowe, biblioteka miejska, sklepy, kawiarnie i plac zabaw - to miejsce, gdzie wszystko jest w zasięgu ręki. Kameralna inwestycja składa się z nowoczesnych budynków z mansardowymi dachami, oferuje przestronne mieszkania z dużymi balkonami, imponującymi przeszkleniami, wysoki standard wykończenia oraz rozwiązania technologiczne, które przekładają się nie tylko na komfort czy optymalizację kosztów eksploatacji, ale także na troskę o środowisko.

FARO - kameralne osiedle na pograniczu Brzeźna i Nowego Portu • Osiedle FARO znajduje się kilkaset metrów od plaży.
 • Osiedle FARO znajduje się kilkaset metrów od plaży.
To nowoczesne i komfortowe osiedle, zgodne z koncepcją 15-minutowych miast, cechuje się funkcjonalnością, ekologią oraz przyjaznym podejściem. Otoczone jest Parkiem Brzeźnieńskim im. J.J. Haffnera, plażami oraz malowniczą ścieżką rowerową nadmorskiego szlaku prowadzącą aż do Gdyni. Eleganckie budynki doskonale komponują się z otoczeniem, zieloną infrastrukturą, korzystając z innowacyjnych rozwiązań, takich jak panele fotowoltaiczne, oświetlenie LED oraz zrównoważone materiały wykończeniowe.

PORTO - na pograniczu klimatycznego Nowego Portu i modnego Brzeźna • Osiedle PORTO na pograniczu Nowego Portu i Brzeźna.
 • Osiedle PORTO na pograniczu Nowego Portu i Brzeźna.
 • Osiedle PORTO na pograniczu Nowego Portu i Brzeźna.
 • Osiedle PORTO na pograniczu Nowego Portu i Brzeźna.
To prestiżowe osiedle apartamentów w Gdańsku, idealnie położone blisko centrum miasta i morza, pomiędzy Brzeźnem, Letnicą i Nowym Portem. Znajduje się w nadmorskiej, ekskluzywnej enklawie otoczonej zielenią, tworząc idealne środowisko do spokojnego życia. Kontrast między minimalistyczną architekturą a bujną zielenią nadaje miejscu unikalny charakter. Osiedle oferuje bogato zagospodarowaną przestrzeń rekreacyjną z ogrodami deszczowymi, idealną do wypoczynku i spotkań na świeżym powietrzu. Dodatkowo otaczają je zielone tereny rekreacyjne, takie jak Park Brzeźnieński i plaża Brzeźno. Dostępne są tu liczne place zabaw, a bliskość szkół, przedszkoli i żłobków sprawia, że PORTO to doskonałe miejsce do życia dla rodzin z dziećmi.

Nowa Letnica - widok na Zatokę Gdańską, oaza dla rowerzystów oraz doskonała lokalizacja • Osiedle Nowa Letnica.
 • Osiedle Nowa Letnica.
 • Osiedle Nowa Letnica.
Osiedle usytuowane jest kilkaset metrów od morza i sąsiaduje z miejscami kulturalnymi, takimi jak stadion Polsat Plus Arena Gdańsk i Amber Expo, co oferuje dostęp do licznych wydarzeń sportowych oraz rozrywkowych. Położone przy Drodze Zielonej, ważnej arterii komunikacyjnej, ułatwia wyjazdy w kierunku Obwodnicy Południowej i tunelu pod Martwą Wisłą. Osiedle Nowa Letnica to również przemyślana przestrzeń obejmująca ponad 3 ha terenów zielonych z łąkami kwietnymi, miejscami rekreacji, ścieżkami spacerowymi, oczkami wodnymi. Osiedle jest przyjazne rowerzystom, z wydzielonymi parkingami, miejscem do naprawy rowerów oraz rowerownią w budynkach. Dodatkowo osiedle oferuje nowoczesną strefę fitness zaledwie kilka metrów od mieszkań.

ROBYG - zrównoważony i odpowiedzialny deweloperInwestycje ROBYG spełniają oczekiwania klientów będących na różnym etapie swojego życia. W mieszkaniach dewelopera oferowana jest technologia ROBYG Smart House by Keemple, która umożliwia zdalne sterowanie wyposażeniem domu i obniżenie zużycia energii elektrycznej. Doskonała lokalizacja, dogodny dostęp do infrastruktury, atrakcyjne przestrzenie wspólne czy liczne tereny pełne zieleni - zapoznaj się z ofertą ROBYG i zaplanuj swoją przyszłość!

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

 • ROBYG Gdańsk, Piekarnicza 3
 

Wydarzenia

Premiera inwestycji - Jasieny

dni otwarte

Dzień otwarty inwestycji Doki

dni otwarte
Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
35800 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
24100 zł/m2
Gdynia Orłowo
24050 zł/m2
Gdańsk Sobieszewo
24000 zł/m2
Gdańsk Młode Miasto
21200 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
29500 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
22650 zł/m2
Sopot Górny Sopot
18100 zł/m2
Sopot Kamienny Potok
16150 zł/m2
Gdańsk Przymorze
15850 zł/m2
Gdynia Orłowo
15450 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl

Najczęściej czytane