• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Chmielna 78 Hotel Gdańsk

typ zabudowy
hotelowa, inwestycyjna
realizacja
planowana
metraż
18 do 60 m2
sprzedaż
w trakcie 

Opis inwestycji

Wyspa Spichrzów, na której znajduje się inwestycja to wyjątkowe miejsce na mapie Trójmiasta. Mieści się tuż przy gdańskim Głównym Mieście pomiędzy rzekami Motławą a Nową Motławą.

Na terenie Wyspy Spichrzów znajdziemy liczne restauracje oferujące kuchnie z całego świata, kawiarnie i sklepy. To też przestrzeń tętniąca życiem wypełniona wyjątkowymi miejscami rozrywki i urokliwymi terenami rekreacyjnymi.

W inwestycji Chmielna 78 Hotel Gdańsk powstaną 332 apartamenty z dostępem do infrastruktury hotelowej w standardzie 4 gwiazdek. Lokale zaplanowane zostały w układzie od 1 do 3 pokoi i powierzchni od 18 do 60 m kw.

Duże przeszklenia w postaci panoramicznych okien, pozwolą cieszyć się naturalnym światłem, które będzie korespondowało z metalicznymi bryłami we wnętrzu i tańczyło na ścianach otwartej przestrzeni.

W budynku zostaną zastosowane rozwiązania "smart", które znacznie podniosą komfort użytkowania apartamentów i części wspólnych. Wśród nich znajdą się m.in. : system elektronicznego check-inu i check-outu oraz zdalnie sterowany parking.

Lokale będą wykończone i wyposażone pod klucz.

Projekt pochodzi z pracowni KD Kozikowski Design.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Polityka prywatności

Inwestycje tego dewelopera

Artykuły

Opinie

Deweloper

Grupa Marvipol Development jest jednym z wiodących polskich deweloperów, działającym w segmentach: mieszkaniowym i magazynowym. Grupa Marvipol Development jest jednym z wiodących polskich deweloperów, działającym w segmentach: mieszkaniowym i ...
rozwiń
507-033-206

Wydarzenia

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: dom mieszkanie wnętrze

targi

Co W Trawie Piszczy?

269 - 947 zł
konferencja