Inwestycje w Trójmieście

Marvipol development

Dwie Motławy

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
dzielnica:
Stare Przedmieście
miejsce:
ul. Toruńska Mapka
deweloper:
Marvipol development
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
25 do 58 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
do I kw. 2021 r. w budowie
forum:
dyskusje o inwestycji
Budynek powstanie na Starym Przedmieściu, w sąsiedztwie dzielnicy Dolne Miasto, które w najbliższych latach znacząco zmieni swoje oblicze. Sąsiedztwo nowo zabudowanej Wyspy Spichrzów i niewielka odległość od Głównego Miasta w Gdańsku sprawia, że w zasięgu spaceru znajduje się tu infrastruktura, której poszukuje każdy właściciel mieszkania w centralnej dzielnicy miasta, a także jego najemca.

Budynek będzie miał sześć kondygnacji nadziemnych oraz jedną podziemną. Powstaną tu w sumie 103 lokale. Dwie Motławy będą miały wysoki parter, gdzie znajdą się przestronne soft lofty z antresolami. Podobnie mają wyglądać lokale na ostatnim, piątym piętrze. Podziwiać będzie można stamtąd widoki na Nową Motławę i Gdańsk. Na terenie, gdzie realizowany będzie budynek powstanie też dziedziniec z przydomowymi ogródkami, zielenią i małą architekturą. W podziemiu zaplanowano halę garażową z 41 miejscami do parkowania.

Industrialny styl budynku podkreślać będą duże przeszklenia z typowymi dla zabytkowych magazynów podziałami. Czerwono-szara elewacja korelować ma z częściami wspólnymi i wyróżniać się na tle otaczających ją budynków.

Osoby, które zdecydują się na zakup mieszkania na wynajem będą mogły skorzystać z oferty zarządzania najmem i zamówić wykończenie lokalu w jednym z proponowanych pakietów.

Projekt inwestycji powstał w pracowni KD Kozikowski Design.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Więcej na temat tej inwestycji:

Opinie (10) 3 zablokowane

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.