• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Cichy Zakątek

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza, wielorodzinna
realizacja
zakończona
metraż
49.5 do 100 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Cichy Zakątek powstał blisko centrum Pruszcza Gdańskiego, a więc także placówek handlowych i przystanków autobusowych, które zapewniają komunikację z centrum Gdańska. Z ulicy Cichej niedaleko jest także do obwodnicy trójmiejskiej, co zapewnia dobrą komunikację z dalej położonymi dzielnicami Trójmiasta oraz łatwy wyjazd na autostradę.

Inwestycja powstawała etapami. W ramach dwóch pierwszych etapów inwestycji powstały dwa dwukondygnacyjne budynki, w każdym z nich po 8 mieszkań. Lokale na wyższej kondygnacji mają skosy.

W ramach trzeciego etapu Cichego Zakątka, którego realizację zakończono w II kwartale 2015 roku powstały cztery domy w zabudowie bliźniaczej. Każdy z nich ma około 100 m kw. oraz garaż.

Powstały także czwarty i piąty etap inwestycji, w ramach którego zbudowane zostały budynki wielorodzinne. Architektonicznie nieco różnią się one od budynków z etapów I i II.

Cichy Zakątek w całości jest ogrodzony i monitorowany. Budynki nie mają podziemnych hal garażowych. Parkowanie możliwe jest na miejscach postojowych wokół budynków.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Od wielu lat budujemy mieszkania dedykowane osobom, które poszukują wysokiego standardu, również w sercu metropolii. Ekskluzywne apartamenty dla chcących więcej. Gwarancja najwyższej jakości. Willa Krzywoustego Oliwa. Osiedle Stylove Borkowo.
rozwiń
58 350-51-20

Wydarzenia

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe (5 opinii)

targi