• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
wróć do listy

Willa Krzywoustego

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
od III kw. 2021 r. do IV kw. 2023 r. w budowie
metraż
25.4 do 113.8 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

W okolicy, w której powstaje Willa Krzywoustego znajduje się bogato rozwinięta infrastruktura - są tu sklepy, szkoły, przedszkola, lokale gastronomiczne oraz transport publiczny - włącznie z pobliskim przystankiem SKM, pętlą autobusową oraz dostępem do linii tramwajowych.

Osoby, które lubią spędzać czas aktywnie, blisko będą miały zarówno do Parku Oliwskiego, na plażę czy do Parku Reagana. Taka lokalizacja oznacza także niewielką, pieszą odległość od zlokalizowanych w Oliwie kompleksów biurowych oraz kampusu uniwersytetu - to duże udogodnienie dla osób zatrudnionych właśnie w tych miejscach.

Teren posesji, na którym stanie czterokondygnacyjna willa, zostanie oddzielony ogrodzeniem oraz żywopłotami, by zapewnić przyszłym mieszkańcom intymność, dyskrecję i prywatność. Działał tu będzie system monitoringu, istniała będzie także możliwość prowadzenia całodobowej ochrony.

W lobby dominował będzie marmur, biel, drewno i kolor bursztynu. Klasyczny styl ze współczesnym designem dadzą poczucie prestiżu właściwy dla nieruchomości klasy premium. Części wspólne budynku zasilane będą z systemu fotowoltaiki.

W willi powstaje 15 apartamentów. Mieszkania na parterze będą miały wyjście do ogrodów, a te na piętrach przestronne balkony i tarasy. Projektanci zadbali o akustykę mieszkań, dodatkowo izolowane są stropy, a trzyszybowe okna wprowadzą idealną ciszę. Możliwe jest także wykończenie lokali pod klucz.

Pod budynkiem powstała hala garażowa, z której na kondygnacje mieszkalne dojechać będzie można windą. Poszczególne miejsca (na życzenie) zostaną doposażone w stacje ładowania samochodów elektrycznych. Dla dużych lokali przynależeć mogą nawet dwa stanowiska postojowe. Każde z 19 miejsc parkingowych wyposażone będzie w gniazdo elektryczne 230V.

Tuż przy wjeździe do hali garażowej zlokalizowana zostanie rowerownia.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: Nord House
Nord House
Polityka prywatności

Opinie (2)

 • budowa stoi od wielu miesięcy (1)

  Ta inwestycja od wielu miesięcy stoi i wcale nie jest "zrealizowana" jak podaje portal trojmiasto.pl Wykonawca zszedł z budowy, nie skończono nawet stanu surowego, a wykonane roboty nie są zabezpieczone zgodnie ze sztuką budowlaną. Po budowie kręcą się jedynie złomiarze i amatorzy trunków pod chmurką.

  • 2 0

  • kupiec

   Normalna praktyka tego dewelopera. To samo dzieje się w Borkowie, Osiedle Stylove, etap II. Deweloper porażka.

   • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Deweloper

Od wielu lat budujemy mieszkania dedykowane osobom, które poszukują wysokiego standardu, również w sercu metropolii. Ekskluzywne apartamenty dla chcących więcej. Gwarancja najwyższej jakości. Willa Krzywoustego Oliwa. Osiedle Stylove Borkowo.
rozwiń
58 350-51-20

Wydarzenia

Grand Opening biura Białe Lwy

warsztaty, dni otwarte

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe

targi