• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

City Camp

typ zabudowy
inwestycyjna
realizacja
do 2024 r. w budowie
metraż
13 do 28.5 m2
sprzedaż
zakończona 

Opis inwestycji

Lokalizacja w samym centrum Wrzeszcza sprzyja realizacji małych mieszkań na wynajem. Jest tu pełna dostępność komunikacji miejskiej - od przystanku SKM i PKM (dojazd m.in. na lotnisko), po linie autobusowe i tramwajowe.

Otoczenie sprzyja miejskiemu trybowi życia. Wokół znajdują się liczne lokale gastronomiczne, kluby, duże galerie handlowe, kino oraz Garnizon, który od lat przyciąga swoją ofertą gastronomiczną i kulturalną.

Osoby, które zamieszkają w minikawalerkach będą miały blisko na wszystkie trójmiejskie uczelnie, do dużych parków biurowych w Oliwie oraz biurowców we Wrzeszczu.

Budynek będzie miał sześć kondygnacji nadziemnych, powstanie tu 208 małych mieszkań o podwyższonym standardzie. Ich średnia powierzchnia to 21 m kw. Pod budynkiem powstała podziemna hala garażowa.

Inwestycja została zakupiona w całości przez prywatnego inwestora.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Jesteśmy deweloperem, który prowadzi i zarządza niemal 20 projektami nieruchomościowymi. Wieloletnie doświadczenie w branży i znajomość rynku pozwalają nam tworzyć przestrzeń, która idealnie odpowiada na współczesne potrzeby klientów.
rozwiń

Wydarzenia

Grand Opening biura Białe Lwy

warsztaty, dni otwarte

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe

targi