• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

City Camp

typ zabudowy
inwestycyjna
realizacja
do 2024 r. zakończona
metraż
13 do 28.5 m2
sprzedaż
zakończona 

Opis inwestycji

Lokalizacja w samym centrum Wrzeszcza sprzyja realizacji małych mieszkań na wynajem. Jest tu pełna dostępność komunikacji miejskiej - od przystanku SKM i PKM (dojazd m.in. na lotnisko), po linie autobusowe i tramwajowe.

Otoczenie sprzyja miejskiemu trybowi życia. Wokół znajdują się liczne lokale gastronomiczne, kluby, duże galerie handlowe, kino oraz Garnizon, który od lat przyciąga swoją ofertą gastronomiczną i kulturalną.

Osoby, które zamieszkają w minikawalerkach będą miały blisko na wszystkie trójmiejskie uczelnie, do dużych parków biurowych w Oliwie oraz biurowców we Wrzeszczu.

Budynek będzie miał sześć kondygnacji nadziemnych, powstanie tu 208 małych mieszkań o podwyższonym standardzie. Ich średnia powierzchnia to 21 m kw. Pod budynkiem powstała podziemna hala garażowa.

Inwestycja została zakupiona w całości przez prywatnego inwestora.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Inwestycje tego dewelopera

Opinie

Reklama

Statystyki

Deweloper

Jesteśmy deweloperem, który prowadzi i zarządza niemal 20 projektami nieruchomościowymi. Wieloletnie doświadczenie w branży i znajomość rynku pozwalają nam tworzyć przestrzeń, która idealnie odpowiada na współczesne potrzeby klientów. Jesteśmy ...
rozwiń
881-654-654

Wydarzenia

ERES Annual Conference

600 - 2200 zł
konferencja

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: dom mieszkanie wnętrze

targi