• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Copernicus

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
do I kw. 2019 r. zakończona
metraż
47 do 65 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Lokalizacja inwestycji zapewnia komfort codziennego życia. Samochodem szybko można dojechać stąd do Obwodnicy Trójmiasta oraz do centrum Gdyni. Z inwestycji blisko jest także do przystanku SKM, a obok powstającego budynku znajduje się przystanek autobusowy.

W tym miejscu dobrze odnajdą się osoby, które lubią aktywny tryb życia: spacerem dojść można stąd do Polanki Redłowskiej i plaży, a dalej do bulwaru Nadmorskiego oraz tętniącego życiem centrum miasta. W okolicy nie brakuje również punktów handlowych i usługowych - w zasięgu spaceru znajdują się dwie galerie handlowe.

Copernicus to kameralny apartamentowiec. Powstało w nim zaledwie dziewięć lokali (po trzy na każdej kondygnacji). Pod budynkiem znajduje się hala garażowa oraz komórki lokatorskie, poziom ten z kondygnacjami mieszkalnymi skomunikowany zostanie windą. Każdy apartament nosi nazwę innej planety układu słonecznego: Mercurius, Venus, Terra, Mars, Jupiter, Saturnus, Uranus, Neptunus i Pluto. Lokale można łączyć tak, by powstały komfortowe mieszkania dwupoziomowe.

Budynek wyróżnia nowoczesna architektura z dużymi przeszkleniami, jego elewacje wykończone zostały szlachetnymi materiałami. Część inwestycji jest ogrodzona płotem z betonu architektonicznego z elementami konstrukcyjnymi ze stali. Do mieszkań na parterze przynależą dodatkowo ogródki.


Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Inwestycje tego dewelopera

Olqus

Olqus

Planus Development

Gdynia Mały Kack, ul. Olkuska 11 Mapa

62.1 do 86.4 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja
Sanovia

Sanovia

Planus Development

Gdynia Mały Kack, ul. Sandomierska 5a Mapa

27 do 128 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja
Olympia Park

Olympia Park

Planus Development

Gdańsk Łostowice, ul. Łyżwiarska 2 Mapa

128.7 do 129.7 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja

Opinie (2)

 • UWAGA na tego dewelopera!!! (1)

  Budynek w Gdyni przy ul.Kopernika z karygodnymi błędami i wadami. Deweloper niesłowny, niesolidny, bez wiedzy fachowej. Mieszkańcy bloku przeszli gehennę na etapie budowy, odbiorów, czekaniu na pozwolenie na użytkowanie oraz etap wyposażania lokali. Do dnia dzisiejszego ujawniają się wady i zaniedbania powstałe przez dewelopera. Ostrzegam przed tym deweloperem.

  • 3 0

  • Oszust

   Oszukał niejednego

   • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Deweloper

Planus Development

Wydarzenia

Premiera inwestycji Małokacka w Gdyni

dni otwarte

Co W Trawie Piszczy?

269 - 947 zł
konferencja