Inwestycje w Trójmieście

Inpro

Debiut

Pruszcz Gdański

miejscowość:
Pruszcz Gdański
miejsce:
ul. Dybowskiego mapa
deweloper:
Inpro
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
33 do 117 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
od II kw. 2017 r. do IV kw. 2019 r. w budowie
forum:
dyskusje o inwestycji
Z ulicy Dybowskiego, gdzie powstaje nowe osiedle, przyszli mieszkańcy szybko będą mogli dojechać do dowolnego miejsca w Trójmieście. Dodatkowym atutem lokalizacji jest bliskość obwodnicy i autostrady A1. Przez miasto przebiega również linia kolejowa. Z Pruszcza kursuje także bezpośredni autobus do Gdańska.

Wokół osiedla nie brakuje terenów, gdzie można aktywnie spędzać czas. W mieście funkcjonują m.in. szkółki sportowe dla najmłodszych mieszkańców, dwa baseny i lodowisko. Latem w amfiteatrze i na terenie parku odbywają się przedstawienia teatralne, występy kabaretowe i koncerty.

W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajduje się żłobek, przedszkole i sklepy. W Pruszczu dostępna jest kompleksowa infrastruktura zapewniająca wygodne życie.

W ramach inwestycji powstaną cztery budynki, każdy z nich będzie miał cztery kondygnacje. W pierwszym etapie inwestycji powstaną dwa budynki ze 105 mieszkaniami (zakończenie budowy IV kwartał 2018), w drugim, który do sprzedaży wprowadzony został w czerwcu 2018 roku, kolejne 89 lokali (zakończenie budowy IV kwartał 2019).

W podziemiach powstaną hale garażowe połączone windą z kondygnacjami mieszkalnymi. Wokół budynków zaplanowano także 55 naziemnych miejsc postojowych. Na parterze powstaną rowerownie i wózkarnie. Do mieszkań na wyższych kondygnacjach przylegać będą loggie i balkony, właściciele lokali na parterze będą mieli do dyspozycji własne ogródki o powierzchni nawet 200 m kw.

Na terenie osiedla powstanie wielofunkcyjne boisko przystosowane do różnych gier zespołowych, duży plac zabaw dla najmłodszych, zewnętrzna siłownia, tereny rekreacyjne oraz przestrzenie dla najmłodszych dzieci z piaskownicami i ławkami dla opiekunów. Nie zabraknie również ogólnodostępnych miejsc dla rowerów. W bliskiej odległości od osiedla władze miasta planują wybudować zagospodarowany zbiornik wodny.

Spokój i bezpieczeństwo na osiedlu zapewni system monitoringu. W każdym mieszkaniu zostanie zainstalowany także videodomofon. Przy wjeździe na teren osiedla zostanie zamontowany szlaban wjazdowy.

Projekt inwestycji powstał w pracowni MS 15.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Inne inwestycje dewelopera:

Dodaj zdjęcie

Opinie (6)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.