• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Dni Otwarte Atrium Oliva

6 września 2023 
Więcej o inwestycji będzie można dowiedzieć się w czasie Dni Otwartych, które ALLCON realizuje w weekend 9 i 10 września. Więcej o inwestycji będzie można dowiedzieć się w czasie Dni Otwartych, które ALLCON realizuje w weekend 9 i 10 września.

ALLCON, znany z takich realizacji jak Tarasy Bałtyku czy Młyny Gdańskie, kończy budowę prestiżowej inwestycji w zabytkowej gdańskiej dzielnicy. Atrium Oliva to inwestycja, w której priorytetem jest well-being mieszkańców. To też jeden z niewielu polskich projektów mieszkaniowych z międzynarodowym certyfikatem BREEAM. ALLCON zaprasza do poznania nowych apartamentów w czasie dni otwartych 9 i 10 września br.Adres zdrowiaALLCON do realizacji inwestycji wybrał wymarzony adres w jednym z najbardziej cenionych miejsc Trójmiasta - Oliwie. To zielona dzielnica znana nie tylko z bogatej historii, sztuki i urokliwych brukowanych uliczek, lecz także biznesowego serca Pomorza, którego rozpoznawanym elementem jest kompleks Olivia Centre.

Atrium Oliva powstało w spokojnej, willowej części dzielnicy, w sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Wybór tej lokalizacji nie jest przypadkowy. Tutejsze wskaźniki jakości powietrza należą do najlepszych w Trójmieście. Świetne wyniki pokazują także badania natężenia hałasu. Równocześnie szybki dostęp do wszystkich atrakcji sprawia, że Atrium Oliva bez problemu wpisuje się w ideę 15-minutowego miasta, co sprzyja oszczędności czasu i pomaga ograniczyć codzienny stres.

  • ALLCON to jeden z nielicznych deweloperów w Polsce, który certyfikuje inwestycje mieszkaniowe w międzynarodowym systemie BREEAM.

Innowacje i neuroarchitekturaProjekt Atrium Oliva powstał w nagradzanej trójmiejskiej pracowni Roark Studio. Architekci, tworząc koncepcję inwestycji, korzystali m.in. z badań z dziedziny neuroarchitektury i neurourbanistyki nt. wpływu przestrzeni na funkcjonowanie mózgu. Celem było stworzenie komfortowego miejsca z atmosferą sprzyjającą regeneracji i dobrym sąsiedzkim relacjom. Inspiracjami dla projektantów, które znalazły swoje odzwierciedlenie w nazwie inwestycji, były rozwiązania klasyczne domów atrialnych. Posiadały one zamknięty dziedziniec, stanowiący przestrzeń sprzyjającą zawiązywaniu więzi społecznych między mieszkańcami.

Jedną z ciekawszych innowacji w Atrium Oliva jest tężnia solankowa w strefie relaksu. To rozwiązanie znane z uzdrowisk i luksusowych hoteli, pierwszy raz wykorzystane na tę skalę w inwestycji mieszkaniowej. Tężnia może być miejscem odpoczynku po wizycie w nowoczesnej strefie fitness z saunami.

Inwestycja doceniona w EuropieALLCON to jeden z nielicznych deweloperów w Polsce, który certyfikuje inwestycje mieszkaniowe w międzynarodowym systemie BREEAM. To rzetelny dowód wysokiego standardu projektu. Niezależni eksperci docenili świetną lokalizację, wysokiej jakości certyfikowane materiały wykończeniowe, długą listę udogodnień oraz rozwiązania ekologiczne, przyjazne środowisku. Atrium Oliva to zaledwie jedna z trzech inwestycji mieszkaniowych w całej Polsce mogąca poszczycić się certyfikatem BREEAM z wynikiem powyżej 60 procent.

Gdańskie apartamenty ALLCONu zwyciężyły także w konkursie European Property Awards, który można porównać do Oscarów w branży nieruchomości. Wybór zwycięzców jest dokonywany w oparciu o szczegółową ocenę projektu, w tym m.in: lokalizacji, oryginalności oraz jakości wykonania. Atrium Oliva w konkursie European Property Awards 2023-2023 otrzymała nagrodę FIVE STAR dla najlepszej inwestycji w swojej kategorii.

  • Atrium Oliva powstało w spokojnej, willowej części dzielnicy, w sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Dni OtwarteWięcej o tej nietuzinkowej inwestycji będzie można dowiedzieć się w czasie Dni Otwartych, które ALLCON realizuje w weekend 9 i 10 września w godzinach 10:00 - 16:00, przy ul. Grottgera 15 w Gdańsku-OliwieMapka. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest limitowana - obowiązują zapisy na stronie dewelopera.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Wydarzenia

Dni Otwarte Atrium Oliva

dni otwarte

Miejsca

  • ALLCON Gdańsk, Prezydenta Lecha Kaczyńskiego 31
 

Wydarzenia

Premiera trzech wyjątkowych apartamentów w Sercu Gdańska

dni otwarte
Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
33250 zł/m2
Gdańsk Sobieszewo
24700 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
23150 zł/m2
Gdynia Orłowo
22700 zł/m2
Gdańsk Młode Miasto
20150 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
26000 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
21500 zł/m2
Sopot Kamienny Potok
17650 zł/m2
Gdańsk Matemblewo
16000 zł/m2
Gdynia Orłowo
15700 zł/m2
Sopot Górny Sopot
15250 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl

Najczęściej czytane