• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Domy nad Rozlewiskiem

Bojano,  Majora Bojana

Kontakt

Domy nad Rozlewiskiem

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza
realizacja
do IV kw. 2023 r. zakończona
metraż
130 do 145 m2
sprzedaż
w trakcie 

Opis inwestycji

Inwestycja powstała w podmiejskiej miejscowości, w otoczeniu jednorodzinnej zabudowy i niedaleko jeziora. Jest to zatem lokalizacja dla osób, które poszukują ciszy i spokoju, jednak w bliskiej odległości od miasta.

W okolicy, w pieszej odległości od powstałych domów znajduje się szkoła, przedszkole, sklepy, kościół, poczta, apteka, a nawet stadion sportowy.

Domy realizowane są na dużych działkach - 500 m kw., dzięki czemu mieszkańcy korzystać mogą z obszernych ogrodów. Domy poza dwoma kondygnacjami mieszkalnymi mają także garaże w bryle domu oraz użytkowe poddasza o powierzchni ok. 35 m kw., które zaaranżować można jako sypialnię, biuro lub pokój gościnny.

Inwestycja powstaje etapami. Drugi i ostatni etap z domami o powierzchni 145 m kw. wprowadzony został do sprzedaży w sierpniu 2022 roku z terminem odbioru na koniec 2023 roku.

Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Polityka prywatności

Opinie

Deweloper

Deweloper MK INVEST zajmuje się budową domów w zabudowie bliźniaczej. Obecnie prowadzimy inwestycje na terenie Gdyni i Bojana. Jesteśmy firmą, dla której wysoka jakość jest fundamentem tworzenia. WICZLIŃSKIE WZGÓRZE Inwestycja Wiczlińskie Wzgórze ...
rozwiń

Wydarzenia

Premiera inwestycji - Jasieny

dni otwarte

Dzień otwarty inwestycji Doki

dni otwarte