• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Wiczlińskie Wzgórze

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza
realizacja
do IV kw. 2023 r. zakończona
metraż
104 do 200 m2
sprzedaż
w trakcie 

Opis inwestycji

Osiedle powstaje w otoczeniu jednorodzinnej zabudowy, okolica ma więc charakter spokojnej podmiejskiej dzielnicy. W otoczeniu znajduje się kompleksowa infrastruktura, na którą składa się szkoła podstawowa, liceum oraz szeroki wachlarz obiektów handlowych.

Położenie w niewielkiej odległości od ulicy Wiczlińskiej oraz Chwarznieńskiej ułatwia dojazd do centrum Gdyni oraz innych części aglomeracji trójmiejskiej, a także łatwy wyjazd w kierunku Kaszub, autostrady A1 czy trasy S6 prowadzącej do Słupska.

Okolica sprzyja także rodzinnemu wypoczynkowi na powietrzu - są tu place zabaw, zorganizowane tereny rekreacyjne oraz naturalne tereny zielone, gdzie można spacerować, jeździć na rowerze i biegać.

Inwestycja to realizowany w dwóch etapach kompleks domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Budowane są one na działkach o powierzchni od 375 do 550 m kw., zatem przyszli mieszkańcy korzystać będą z obszernych ogrodów.

W pierwszym etapie realizacji powstają cztery mniejsze domy. Będą one miały cztery pokoje, w tym dużą przestrzeń dzienną na parterze oraz wiatę postojową dla dwóch aut przed domem. Oddanie do użytkowania nastąpiło w tym przypadku w III kw. 2022 roku.

Większe, których budowa zakończy się w II kw. 2023 roku, mają także garaż jednostanowiskowy oraz dodatkowo piwnicę, gdzie zaplanowano obszerne pomieszczenia gospodarcze (70 m kw.). Miejsce to wykorzystać można na pracownię lub wspólną przestrzeń dla rodziny. W sumie domy te będą miały 200 m kw. Wykańczane są one w podwyższonym standardzie, m.in. zaplanowano tu elewacje ze spieków kwarcowych.

Projekt inwestycji powstał w pracowni Doroty Orłowskiej.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Polityka prywatności

Inwestycje tego dewelopera

Opinie

Deweloper

Deweloper MK INVEST zajmuje się budową domów w zabudowie bliźniaczej. Obecnie prowadzimy inwestycje na terenie Gdyni i Bojana. Jesteśmy firmą, dla której wysoka jakość jest fundamentem tworzenia. WICZLIŃSKIE WZGÓRZE Inwestycja Wiczlińskie Wzgórze ...
rozwiń
512-323-993

Wydarzenia

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: Dom - Mieszkanie - Wnętrze (2 opinie)

(2 opinie)
targi

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: dom mieszkanie wnętrze

targi