• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Wiczlińskie Wzgórze

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza
realizacja
do II kw. 2023 r. w budowie
metraż
104 do 200 m2
sprzedaż
w trakcie 

Opis inwestycji

Osiedle powstaje w otoczeniu jednorodzinnej zabudowy, okolica ma więc charakter spokojnej podmiejskiej dzielnicy. W otoczeniu znajduje się kompleksowa infrastruktura, na którą składa się szkoła podstawowa, liceum oraz szeroki wachlarz obiektów handlowych.

Położenie w niewielkiej odległości od ulicy Wiczlińskiej oraz Chwarznieńskiej ułatwia dojazd do centrum Gdyni oraz innych części aglomeracji trójmiejskiej, a także łatwy wyjazd w kierunku Kaszub, autostrady A1 czy trasy S6 prowadzącej do Słupska.

Okolica sprzyja także rodzinnemu wypoczynkowi na powietrzu - są tu place zabaw, zorganizowane tereny rekreacyjne oraz naturalne tereny zielone, gdzie można spacerować, jeździć na rowerze i biegać.

Inwestycja to realizowany w dwóch etapach kompleks domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Budowane są one na działkach o powierzchni od 375 do 550 m kw., zatem przyszli mieszkańcy korzystać będą z obszernych ogrodów.

W pierwszym etapie realizacji powstają cztery mniejsze domy. Będą one miały cztery pokoje, w tym dużą przestrzeń dzienną na parterze oraz wiatę postojową dla dwóch aut przed domem. Oddanie do użytkowania nastąpiło w tym przypadku w III kw. 2022 roku.

Większe, których budowa zakończy się w II kw. 2023 roku, mają także garaż jednostanowiskowy oraz dodatkowo piwnicę, gdzie zaplanowano obszerne pomieszczenia gospodarcze (70 m kw.). Miejsce to wykorzystać można na pracownię lub wspólną przestrzeń dla rodziny. W sumie domy te będą miały 200 m kw. Wykańczane są one w podwyższonym standardzie, m.in. zaplanowano tu elewacje ze spieków kwarcowych.

Projekt inwestycji powstał w pracowni Doroty Orłowskiej.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Zdjęcie

Metraż

Pokoje

Cena

104 m2
4
1 200 000 zł
104.5 m2
4
1 099 000 zł
200 m2
5
1 500 000 zł

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Polityka prywatności

Inwestycje tego dewelopera

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.