• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Dzień otwarty inwestycji Doki w Gdańsku. Euro Styl zaprasza

28 lutego 2024 
Doki. Apartamenty w stoczniowym klimacie w Śródmieściu Gdańska. Doki. Apartamenty w stoczniowym klimacie w Śródmieściu Gdańska.

W sobotę, 2 marca, odbędzie się dzień otwarty osiedla Doki realizowanego na postoczniowych terenach GdańskaMapka. Będzie można poznać inwestycję i zobaczyć przykładowe mieszkania, a także porozmawiać z doradcami o aktualnej ofercie, w tym mieszkaniach gotowych, z których część jest objęta rabatem.Doki to wielofunkcyjna inwestycja z dominującą funkcją mieszkaniowo-usługową. Niedawno rozpoczęły się odbiory lokali w kolejnym budynku, a od blisko roku działa Montownia - zabytkowy gmach z hotelowymi loftami, strefą konferencyjną oraz największym w północnej Polsce food hallem.

- Doki to wyjątkowa inwestycja powstająca w historycznym miejscu Gdańska. Myślę, że to miejsce trzeba odwiedzić i poczuć, żeby docenić jego wartość. Tworzymy tutaj atrakcyjny, nowoczesny, ciekawy architektonicznie i bogaty funkcjonalnie kawałek miasta. Wszystkich zainteresowanych zakupem mieszkań zapraszamy w najbliższą sobotę do naszego biura sprzedaży. W miłej atmosferze można będzie poznać Doki i dowiedzieć się więcej o ofercie obejmującej obecnie blisko 90 lokali. Wśród nich mamy lokale gotowe do odbioru, z których część jest objęta rabatami - mówi Anna Tuszyńska, dyrektor sprzedaży w spółce Euro Styl.
Do tej pory w Dokach oddano już do użytku ponad 650 lokali. W styczniu rozpoczęły się odbiory mieszkań w budynku naprzeciw Montowni. Ten etap inwestycji domyka Aleję Doki biegnącą wzdłuż Montowni i budynków mieszkalnych. W budowie znajduje się kolejny budynek od strony ul. Popiełuszki z terminem odbioru na 3 kwartał 2025 roku.

Dzień otwarty w sobotę, 2 marca, w godz. 10-15Przyjdź, zobacz na własne oczy, sprawdź różnorodność i jakość oferowanych mieszkań. Dowiedz się, jakie rabaty można uzyskać na gotowe mieszkania.

W sobotę, 2 marca, w godz. 10-15 przyjdź koniecznie na Dzień otwarty inwestycji Doki do Biura Sprzedaży przy ul. Popiełuszki/Rybaki Górne w Gdańsku.

Podczas Dnia Otwartego Doków będzie można zobaczyć, jak prezentują się budynki i mieszkania w tej inwestycji. Co oferują przestrzenie rekreacyjne, gdzie będą lokale usługowe, w których można zaspokoić codzienne potrzeby i czym urzeka Montownia z food hallem na parterze. Do tego osobiście sprawdzić będzie można jak blisko znajduje się dworzec, przystanki, szkoła, przedszkole i inne ważne miejsca.

A jeśli zastanawiasz się, jak najkorzystniej sfinansować zakup wymarzonego M - tego też dowiesz się na miejscu. Przy smacznej kawie doradcy Euro Stylu i specjaliści ds. kredytów hipotecznych pomogą Ci wybrać najlepsza ofertę.

Istnieje możliwość swobodnego dojazdu na miejsce samochodem i zaparkowania przy biurze sprzedaży.

Odwiedź Doki i poczuj wyjątkowy klimat tego miejsca.
W miejskim styluDoki powstają w wyjątkowo ważnej części Gdańska - na historycznych terenach dawnej stoczni, w sąsiedztwie Europejskiego Centrum Solidarności oraz w pobliżu Muzeum II Wojny Światowej, Starego Miasta i dworca Gdańsk Główny. To część rodzącej się do życia dzielnicy Młode Miasto, która w najbliższych latach stanie się jedną z wizytówek miasta.

Inwestycję charakteryzuje nowoczesna miejska zabudowa. Wysoki standard wykończenia oraz liczne detale architektoniczne dodają jej charakteru i splendoru. Usługi zaprojektowano w parterach, celowo wynosząc część mieszkalną powyżej. Na wysokości 1 kondygnacji znajdują się wewnętrzne zielone patia, dostępne tylko dla mieszkańców. Balkony, loggie i tarasy na wyższych kondygnacjach zapewniają wyjątkowe widoki na wodę, starą część Gdańska i stoczniowe żurawie. Ruch samochodowy został maksymalnie uspokojony, co daje swobodę pieszym i rowerzystom.

Doki. Nowa tkanka miejska w Śródmieściu Gdańska. Doki. Nowa tkanka miejska w Śródmieściu Gdańska.

Nieprzypadkowy designW pierwszym etapie motywem przewodnim architektury wnętrz było głównie historyczne, stoczniowe dziedzictwo otaczające całą inwestycję. Z kolei ukończony właśnie budynek posiada części wspólne celowo kontrastujące z industrialnym stylem, charakterystycznym dla budynków powstałych wcześniej. W tym przypadku eleganckie, klasyczne wykończenie w kolorach złamanej bieli, czerni oraz złota dopełnia mocny akcent w postaci barwnych wielkoformatowych kafli położonych na posadzkach i fragmentach ścian.

Charakterystycznym komponentem są lustra, które pojawiają się na ścianach, występują również w portalach drzwiowych w towarzystwie ocieplających wnętrze elementów tapicerowanych. Całość przenosi odbiorcę w nieco surrealistyczny świat tworząc bajkową odskocznię od szarej rzeczywistości.

Doki. Najwyższy standard części wspólnych. Doki. Najwyższy standard części wspólnych.

Kultowe miejsce na wyciągnięcie rękiIntegralną częścią Doków jest Montownia - zabytkowy, zrewitalizowany budynek, w którym, oprócz unikatowego hotelu ze 114 loftowymi apartamentami i części konferencyjnej, funkcjonuje największy w północnej Polsce food hall z barami i restauracjami oferującymi dania z różnych zakątków świata.

Montownia 'more than a hotel' bardzo szybko zyskała uznanie gości i cieszy się znakomitą średnią ocen 9,7 na booking.com. Przyciąga turystów oraz mieszkańców Doków, okolicy i - szerzej - Trójmiasta, którzy chcą spędzić czas w niebanalnym budynku, zjeść wyśmienite śniadanie, lunch czy kolację w food hallu, a dodatkowo posłuchać muzyki na żywo.

Ekologiczne, społeczne i docenianeDoki są idealnym przykładem wdrażania strategii ESG DOM 2030 i realizacji założeń Zielonej Karty Inwestycji - autorskiego standardu Grupy Dom Development.

Zastosowanie rozwiązań projektowych zgodnych z priorytetami zrównoważonej urbanizacji przekłada się na wymierne korzyści dla mieszkańców. Wewnętrzne patia sąsiedzkie, place zabaw i tereny rekreacji, ledowe oświetlenie, ograniczony ruch samochodowy i infrastruktura rowerowa, ogrody deszczowe tzw. mała retencja, różnorodna roślinność czy zielone dachy, to tylko niektóre z nich.

Doki otrzymały wiele prestiżowych nagród, m.in. w międzynarodowym konkursie European Property Awards, w którym zostały uznane za najlepszą inwestycję mixed-use, a Montownia za najlepszą rewitalizację zabytku. Sztuka oraz nowatorskie rozwiązania architektoniczne w Montowni zostały też wyróżnione w konkursach Art In Architecture Festival oraz Prime Property Prize.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Inwestycje

Wydarzenia

Dzień otwarty inwestycji Doki

dni otwarte

Miejsca

 

Wydarzenia

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: Dom - Mieszkanie - Wnętrze (2 opinie)

(2 opinie)
targi

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: dom mieszkanie wnętrze

targi
Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
35900 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
24250 zł/m2
Gdańsk Sobieszewo
23650 zł/m2
Gdynia Orłowo
23050 zł/m2
Gdańsk Młode Miasto
21700 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
29800 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
22500 zł/m2
Sopot Górny Sopot
16500 zł/m2
Sopot Kamienny Potok
16200 zł/m2
Gdańsk Przymorze
15600 zł/m2
Gdańsk Matemblewo
15100 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl

Najczęściej czytane