Inwestycje w Trójmieście

Euro Styl

Montownia

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
dzielnica:
Śródmieście
miejsce:
ul. Lisia Grobla Mapka
deweloper:
Euro Styl
typ zabudowy:
inwestycyjna
sprzedaż:
planowana 
realizacja:
planowana
forum:
dyskusje o inwestycji
Montownia to nazwa postoczniowego obiektu, który wśród mieszkańców Gdańska znany jest jako hala U-bootów. Lokalizacja na terenie rozwijającego się Młodego Miasta, na trasie spacerowej pomiędzy Muzeum II Wojny Światowej a Europejskim Centrum Solidarności oraz w bezpośrednim sąsiedztwie Starego i Głównego Miasta Gdańska, a także na terenie nasyconym historią sprawia, że jest ono atrakcyjne dla wielu osób, które z takim otoczeniem chcą mieć styczność.

Sąsiedztwo Śródmieścia zapewnia dostęp do pełnej oferty rozrywkowej, gastronomicznej, związanej z turystyką. Także w samej hali zaplanowany został bogaty program usługowy, gastronomiczny i rozrywkowy.

Projekt przebudowy i zmiany funkcji hali przewiduje zagospodarowanie parteru i dolnych partii budynku na food hall, lokale usługowe, handlowe, biurowe oraz wystawowe z możliwością organizacji rozmaitych wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych.

Po zakończeniu prac remontowych, gustowna iluminacja wyeksponuje oryginalne, ceglane ściany Montowni (nazwa wywodzi się z historycznego wykorzystania hali do montażu silników u-bootów).

Parter budynku przykryty zostanie szklanym sufitem, który oddzielał będzie część ogólnodostępną od znajdującej się na wyższych kondygnacjach strefy apartamentów. To rozwiązanie pozwoli jednocześnie już z parteru podziwiać imponującą konstrukcję hali.

Część z mieszkaniami funkcjonować ma w formule apartamentów serwisowanych. W budynku powstać ma ich 114.

Projekt przebudowy i readaptacji budynku powstał w Rayss Group.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Więcej na temat tej inwestycji:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (2)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.