• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Montownia

typ zabudowy
inwestycyjna
realizacja
do IV kw. 2022 r. zakończona
metraż
37 do 51 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Montownia to nazwa postoczniowego obiektu, który wśród mieszkańców Gdańska znany jest jako hala U-bootów (kiedyś montowano tu silniki tych okrętów). Lokalizacja na terenie rozwijającego się Młodego Miasta, na trasie spacerowej pomiędzy Muzeum II Wojny Światowej a Europejskim Centrum Solidarności oraz w bezpośrednim sąsiedztwie Starego i Głównego Miasta Gdańska, a także na terenie nasyconym historią sprawia, że jest ono atrakcyjne dla wielu osób, które z takim otoczeniem chcą mieć styczność. Sąsiedztwo Śródmieścia zapewnia pieszy dostęp do pełnej oferty rozrywkowej, gastronomicznej oraz atrakcji turystycznych.

Prostokątny, masywny budynek z ceglaną elewacją oraz przeszklonymi klatkami schodowymi został odrestaurowany, a jego odnowione mury podkreśli iluminacja.

We wnętrzu została zaaranżowana wielofunkcyjna przestrzeń, która składa się z części gastronomicznej (food hall na parterze), hotelowej (na wyższych kondygnacjach), usługowej oraz centrum konferencyjnego o powierzchni ponad 400 m kw..

Przestrzenie wspólne Montowni zostały dostosowane do potrzeb wszystkich gości - powstała tu sala biznesowa zarezerwowana dla spokojnej pracy, czytelnia dla miłośników literatury czy pokój zabaw dla najmłodszych.

Na zasadniczą część inwestycji składa się 114 loftów serwisowanych. Pomieszczenia mają tu wysokość ok.5 metrów - każdy z otwartą przestrzenią i wydzieloną częścią dzienną z oknem w stylu industrialnym. Lokale mają także aneksy kuchenne.

Projekt przebudowy i readaptacji budynku powstał w Rayss Group.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: Euro Styl
EURO STYL
Polityka prywatności

Opinie (2)

 • Ulica Lisia Grobla ? Nie wiedziałem nawet że taka istnieje, pomysł na lofty w tym budynku całkiem udany !

  • 4 4

 • lofty

  tylko wnętrza loftów już mało udane!

  • 3 2

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Deweloper

Euro Styl jest jednym z liderów wśród deweloperów mieszkaniowych na rynku trójmiejskim. Działa na rynku od 2007 roku i do tej pory zrealizował ponad 10 300 lokali w Trójmieście i jego okolicach, a także na Półwyspie Helskim. Od 2017 roku jest ...
rozwiń
58 779-58-00

Wydarzenia

Premiera inwestycji - Jasieny

dni otwarte

Dzień otwarty inwestycji Doki

dni otwarte