• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Jaśminowy Stok Domy

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza
realizacja
do III kw. 2021 r. zakończona
metraż
120.8 do 125.7 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Inwestycja powstaje w granicach dzielnicy Karczemki. Jej atutem jest niska, głównie jednorodzinna zabudowa, co zapewnia kameralny charakter otoczenia i ciszę. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się tereny zielone, a dojazd do centrum komunikacją miejską zapewnia PKM i autobusy. Niewielka odległość od obwodnicy powoduje z kolei, że samochodem można stąd szybko dojechać w każde miejsce trójmiejskiej aglomeracji.

Przy ulicy Jaśminowy Stok na działkach o powierzchni od 248 do 289 m kw. powstało osiem domów w zabudowie bliźniaczej, do każdego z nich przylega niewielki ogródek.

Na parterze znajduje się przestrzeń dzienna z łazienką oraz garaż z ciekawym rozwiązaniem w postaci wyjścia do ogrodu przez kotłownię. Można to miejsce wykorzystać dodatkowo na pralnię albo domowy warsztat. Na piętrze, poza łazienką, znajdują się cztery sypialnie.

Projekt inwestycji powstał w Pracowni Architektonicznej Kreujemy.

Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Inwestycje tego dewelopera

Opinie

Deweloper

Firma 3City Estate powstała z potrzeby wykorzystania w pełni miejskiego potencjału. Realizowane przez nas inwestycje są budowane na miarę najbardziej wymagających mieszkańców. Budujemy tak, by idealnie wyważyć kombinację intensywnego życia w ...
rozwiń
536-034-510

Wydarzenia

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: dom mieszkanie wnętrze

targi

Targi mieszkań i domów

wykład, targi, konsultacje