• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Szafranowa

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza
realizacja
do III kw. 2024 r. w budowie
metraż
140 do 167.8 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Inwestycja powstaje w otoczeniu jednorodzinnej zabudowy, a jednocześnie w kompletnej dzielnicy jaką są Kokoszki. W otoczeniu powstających domów nie brakuje terenów zielonych, które chętnie wykorzystają osoby, które preferują aktywny tryb życia na świeżym powietrzu.

Z ulicy Szafranowej blisko jest także do szkoły, przedszkoli, marketów, sklepów osiedlowych, a także na przystanki komunikacji miejskiej, skąd dotrzeć można zarówno do Śródmieścia, jak i do Wrzeszcza.

W pierwszej części inwestycji przy ul. Szafranowej (bliżej Fundamentowej)Mapka do IV kw. 2019 roku powstały cztery budynki w zabudowie bliźniaczej (razem 8 domów). Każdy z nich ma 140 m kw. i powstał na działce, która umożliwia aranżację obszernego ogrodu. Domy mają dwie kondygnacje, przy czym na piętrze znajdują się pomieszczenia pod skosami.
W każdym domu znajduje się garaż, dodatkowo możliwe jest parkowanie samochodów na podjeździe przed domem.

W drugiej części inwestycji bliżej ul. OsiedlowejMapka powstają domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej oraz jeden dom wolnostojący. Przestrzenie mieszkalne w zabudowie bliźniaczej częściowo oddzielone są tu garażami znajdującymi się w bryle budynku. Pod dwuspadowymi dachami znajdują się doświetlone poddasza o powierzchni około 55 m kw., które wykorzystać można na dodatkową przestrzeń do pracy lub organizacji rodzinnego miejsca rozrywki. Do każdego domu przylega ogródek, jego wielkość jest inna w przypadku każdego domu.

Projekty domów pochodzą z katalogu projektów firmy Archon.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Zdjęcie

Metraż

Pokoje

Cena

167.8 m2
6
999 000 zł

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: 3City Estate
3City Estate
Polityka prywatności

Opinie

Deweloper

Firma 3City Estate powstała z potrzeby wykorzystania w pełni miejskiego potencjału. Realizowane przez nas inwestycje są budowane na miarę najbardziej wymagających mieszkańców. Budujemy tak, by idealnie wyważyć kombinację intensywnego życia w ...
rozwiń

Wydarzenia

Premiera inwestycji - Jasieny

dni otwarte

Dzień otwarty inwestycji Doki

dni otwarte