• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

K2

Gdynia, Kielecka

K2

typ zabudowy
powierzchnia biurowa
realizacja
od I kw. 2020 r. do II kw. 2022 r. zakończona
sprzedaż
w trakcie 
deweloper
lokalizacja
Gdynia, Kielecka

Opis inwestycji

Nowy biurowiec K2 zlokalizowany będzie niedaleko skrzyżowania ulic Kieleckiej i Śląskiej w pobliżu przystanku SKM Wzgórze Św. Maksymiliana i pętli autobusowej oraz centrum handlowego Riviera.

Będzie to sześciokondygnacyjny obiekt o powierzchni najmu 11,4 tys. metrów kwadratowych. Pod budynkiem znajdzie się dwupoziomowa hala garażowa na 136 samochodów. Dla rowerzystów powstaną stojaki oraz szatnia z prysznicami.

Na parterze będzie recepcja oraz lobby ze strefami współpracy i spotkań.

Budynek swoją formą, wyrazem architektonicznym i detalem nawiązuje do architektonicznej tradycji modernizmu. Modułowa, powtarzalna elewacja składa się z białych, obłych profili. Ich kształt stanowi odniesienie do żagli i architektury okrętowej, obecnego w Gdyni stylu „Streamline” lat 30-tych.

Zastosowane w projekcie materiały i rozwiązania techniczne zapewnią wysoki standard przestrzeni biurowej. Dodatkowo, pozwolą na osiągnięcie podwyższonej wydajności w zakresie oszczędzania zużycia energii elektrycznej i wody oraz kontroli jakości powietrza. Biurowiec spełnia wymogi certyfikacji środowiskowej LEED.

Projekt biurowca K2 powstał w pracowni architektonicznej APA Wojciechowski w Gdyni.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

Artykuły

Opinie

Deweloper

Vastint Poland jest częścią Grupy Vastint, międzynarodowej organizacji działającej na europejskim rynku nieruchomości od ponad 30 lat. Filary działalności firmy to zarządzanie portfelem nieruchomości oraz rozwój projektów biurowych, ...
rozwiń
22 820-51-91

Wydarzenia

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: dom mieszkanie wnętrze

targi

Co W Trawie Piszczy?

269 - 947 zł
konferencja