wróć do listy

Kamienica Chodkiewicza

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
od III kw. 2017 r. do I kw. 2019 r. zakończona
metraż
37 do 107 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Kamienica Chodkiewicza powstała w Brzeźnie. Niedaleko inwestycji znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe zapewniające szybką komunikację z różnymi częściami miasta. Budynek powstał wewnątrz rozbudowanej dzielnicy, gdzie dostępne jest wszystko co potrzebne do wygodnego życia - zarówno dla singla, jak i dla pary czy rodziny z dziećmi. Najważniejszym atutem jest położenie inwestycji w zasięgu krótkiego spaceru od plaży i położonego obok niej kompleksu gastronomiczno-rozrywkowego. W tym miejscu rozpoczyna się także ścieżka rowerowa prowadząca brzegiem morza aż do Gdyni.

Kamienica Chodkiewicza to kameralny budynek mieszkaniowy. Ma on pięć kondygnacji i dwie hale garażowe. W sumie powstały tu 42 mieszkania. Na ostatniej kondygnacji zaprojektowane zostały dwa apartamenty o powierzchni 105 m kw. z dużymi tarasami. Ta kondygnacja będzie wyżej niż okoliczne budynki, z tarasów widać więc będzie wody Zatoki Gdańskiej.

Projekt inwestycji powstał w Pracowni Apla.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Inwestycje tego dewelopera

Myśliwska 24

Myśliwska 24

61 ogłoszeń

Budros

Gdańsk Morena, ul. Myśliwska 24

30 do 100 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Nowe Kowale Plus

Nowe Kowale Plus

57 ogłoszeń

Budros

Gdańsk Kowale, ul. Glazurowa

40 do 60 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Sentosa Park

Sentosa Park

1 ogłoszenie

Budros

Gdynia Działki Leśne, ul. Pomorska

36 do 161 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja
Nowe Kowale

Nowe Kowale

Budros

Gdańsk Kowale, ul. Heliosa/Apollina

27 do 102 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja
Redłowskie Wzgórze

Redłowskie Wzgórze

Budros

Gdynia Redłowo, ul. Saperska 10

53 do 123 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja
Morenowy Sad

Morenowy Sad

Budros

Gdańsk Morena, ul. Hausbrandta

24.7 do 120 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja

Artykuły

Opinie (9)

 • Kamienica Chodkiewicza (2)

  Jedna kamienica przy starych Hotelowcach słabo będzie wyglądać. tylko więcej aut będzie teraz zastawiać ulice bo przecież nie każdego będzie stać kupić miejsce w garaży podziemnym.

  • 18 3

  • Miejsca postojowe w garazach (1)

   Niestety, deweloperzy zmuszaja do kupna miejsc postojowych. W prrzeciwnym wypadku nie chca sprzedawac mieszkan. Juz kilka razy bylam zmuszona zrezygnowac z kupna mieszkania przez miejsce postojowe w hali garazowej, np w Euro style czy JC Konstruction. Jezeli nie chce kupic samochodu, to dlaczego mam placic na kawalek podlogi i powietrza sume do 27 000 zl. (Aby szukac kogos z samochodem, aby wynajac miejsce, nie mam czasu). Taki fenomen jest tylko w Polsce. Wielka szkoda. Bea

   • 4 3

   • pretensje to do Miasta , które uchwala takie plany miejscowe - nie dość ,że hale są drogie w wybudowaniu i podnoszą koszt wybudowania mieszkania to jeszcze przez ich ceny niektórym osobom brakuje do zdolności kredytowej akurat tyle ile wynosi "obowiazkowe" miejsce postojowe - nic dziwnego , ze deweloper jak musi zbudować to chce sprzedać - przecież na sprzedanym osiedlu on nie zostanie jako "zarządca miejsc postojowych" ...

    • 0 0

 • Kamienica Chodkiewicza

  Świetna lokalizacja i fajna alternatywa dla dużych kolosów (ile można?) . A co do miejsc to jeśli kogoś stać na mieszkanie to i stać go na miejsce.

  • 5 5

 • Nowa ulica

  Inwestycja jak najbardziej na plus, oby budowa wpłynęła na poprawę wizualną drogi, aktualnie pozostawia wiele do życzenia.

  • 6 0

 • Kamienia Chodkiewicza (1)

  Lokalizacja jest bardzo dobra. Sąsiednie bloki prezentują się o wiele lepiej niż jeszcze kilka lat temu. Mieszkańcy byłego "hotelowca fosforów" będą mieli zdecydowanie zacienione mieszkania. Kamienica powstanie na wprost ich budynku, do tego ta dodatkowa kondygnacja...
  Ciekawe jaka będzie cena za m2?

  • 3 3

  • Ceny za m2 zaczynają się od 8500 tyś zł.... i to zapewne będą mieszkanie które patrzą okno w okno

   • 5 1

 • Kamienia Chodkiewicza (1)

  UWAGA !!!
  Nie polecam w tej inwestycji miejsc postojowych, bo utopicie pieniążki w tych miejscach, gdyż deweloper sprzedaj nie miejsce postojowe a jedynie wskazany w akcie nr do miejsca postojowego w udziałach wspólnoty, która tam powstanie. A zatem oferowany nr i jego miejsce nie jest wolne od praw, roszczeń osób trzecich i prawo to nie zostanie w tej transakcji w żaden sposób ograniczone oraz z powyższego roszczenia tych trzecich osób, tu wspomnianej przyszłej wspólnoty nie ulega przedawnieniu.
  Pozdrawiam

  • 3 2

  • CD.

   Umowy ustanawiające odrębną własność lokali, w których określono sposób korzystania z miejsc postojowych dokonują podziału quoad usum części nieruchomości wspólnej, taki podział może być w każdej chwili zmieniony uchwałą większości właścicieli lokali.

   Sąd Najwyższy przyznał, że uchwała będąca przedmiotem sporu z pewnością narusza subiektywny interes spółki, ale nie jest to jednak takie naruszenie, które uzasadniałoby uchylenie uchwały na podstawie art. 25 ust. 1 ustawy. Naruszenie interesu właściciela lokalu w rozumieniu tego przepisu stanowi bowiem kategorię obiektywną, ocenianą m.in. w świetle zasad współżycia społecznego.

   Wyrok Sądu Najwyższego z 29.06.2010 r. (sygn. akt ii csk 325/09)

   • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Deweloper

Prężnie działająca firma budowlana i deweloperska, która może się poszczycić wieloma udanymi realizacjami, na przykład budową hotelu Hilton nad Motławą.
rozwiń
58 326-10-63