• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Sentosa Park

typ zabudowy
handel i usługi, wielorodzinna
realizacja
do I kw. 2022 r. zakończona
metraż
36 do 161 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Inwestycja powstała blisko centrum lokalizacji i w dzielnicy o rozwiniętej infrastrukturze. W otoczeniu znajdują się szkoły, przedszkola, sklepy, punkty usługowe. Do dworca w Gdyni, a zatem także na przystanek SKM można dojść w ciągu krótkiego spaceru - podobnie jak do Śródmieścia miasta i na plażę.

Największą zaletą jest położenie w parku, dzięki czemu budynki otoczone będą bujną zielenią.

W ramach inwestycji powstało pięć budynków trzy i czterokondygnacyjnych. Ich nowoczesna architektura nawiązuje do gdyńskich tradycji, a położenie na wzniesieniu sprawia, że z tarasów najwyżej położonych lokali rozciągają się widoki na okolicę. Dzięki przeszkleniu balustrad balkonowych wnętrza mieszkań są dobrze doświetlone.

Do każdego mieszkania została przypisana komórka lokatorska oraz miejsce parkingowe w podziemnej hali garażowej. Klatki schodowe wykończone są w podwyższonym standardzie, a mieszkańcy korzystają z wind rozpoczynających swój bieg na poziomie podziemia.

Osiedle jest ogrodzone, a dodatkowe bezpieczeństwo zapewnia mieszkańcom osiedlowy monitoring.

W dwóch budynkach zlokalizowanych od strony ul. Nowogrodzkiej, na parterze, znajdują się lokale usługowe o powierzchni ok. 130 m kw. każdy.

Projekt inwestycji powstał w pracowni projektowej Mplan.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie

Deweloper

Fachowo, rzetelnie i terminowo wykonujemy zadania budowlane w roli dewelopera oraz generalnego wykonawcy od 1991 roku.  Uczestniczymy w inwestycjach o różnym zasięgu jako podwykonawca wszelakich prac budowlanych. Między innymi:   - budowa ...
rozwiń
58 326-10-63
662-231-906
784-065-494

Wydarzenia

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: Dom - Mieszkanie - Wnętrze (2 opinie)

(2 opinie)
targi

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: dom mieszkanie wnętrze

targi