wróć do listy

Kamienice H. Kołłątaja

typ zabudowy
hotelowa, wielorodzinna
realizacja
do IV kw. 2021 r. w budowie
metraż
25 do 172.7 m2
sprzedaż
w trakcie 
lokalizacja

Opis inwestycji

Lokalizacja inwestycji jest odpowiednia dla wszystkich osób, które marzą o zamieszkaniu w centrum miasta - blisko dużego węzła komunikacyjnego, lokali gastronomicznych, rozrywkowych, rekreacyjnych, handlowych, usługowych. W takiej lokalizacji, gdzie dużo się dzieje i wszędzie jest blisko. Z ulicy Kołłątaja jest kilka kroków do dużego, nowoczesnego centrum handlowego, na teren Garnizonu, którego oferta przyciąga mieszkańców całej aglomeracji oraz do wielu punktów potrzebnych mieszkańcom dużego miasta.

Z Kołłątaja szybko dotrzeć można nie tylko na dworzec kolejowy, pętlę autobusową czy przystanek tramwajowy. Szybko można stąd wyjechać także w kierunku Obwodnicy Trójmiasta oraz lotniska.

Inwestycja, mimo klasycznej, komponującej się ze stylową zabudową starego Wrzeszcza architektury, to nowoczesna zabudowa wielofunkcyjna. Poza 46 mieszkaniami w dwóch nowych kamienicach (od 25 do 88 m kw.) powstaną tu też cztery obszerne apartamenty w odrestaurowanej willi z 1910 roku (od 71 do 172,7 m kw.). Obok powstanie budynek z osobnym wejściem. Zaprojektowanych zostało tu 19 lokali inwestycyjnych - na wynajem (19-28 m kw.).

Przyszli mieszkańcy i użytkownicy korzystać będą z hal garażowych, w których możliwe będzie ładowanie samochodów elektrycznych. Dostępne będą tu także: pomieszczenia na wózki i rowery, myjnia rowerowa.

Dziedziniec pomiędzy budynkami będzie ogrodzony, dodatkowo bezpieczeństwa mieszkańców strzec będą wideodomofony oraz monitoring inwestycji. Teren dostępny tylko dla mieszkańców zostanie zagospodarowany projektowaną zielenią - teren zostanie zagospodarowany według idei kieszonkowego ogrodu. W zamyśle projektantów ma to być miejsce integracji mieszkańców.

Reprezentacyjne strefy wejścia w budynkach zostaną wykończone eleganckimi, szlachetnymi materiałami. Hole z wejściami do mieszkań, wzbogacone zostaną symbolicznymi reliefami o kształcie gęsich piór, którymi posługiwał się Hugo Kołłątaj, oświeceniowy pisarz i patron tej inwestycji.

Projekt powstał w pracowni Ako Architekci Rogera Kostarczyka.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Zdjęcie

Metraż

Pokoje

Cena

71.46 m2
3
833 509 zł
88.51 m2
4
1 018 042 zł
71.89 m2
4
958 869 zł
32.2 m2
1
457 304 zł

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: INDAI
INDAI
Polityka prywatności

Opinie (2)

 • (1)

  Ładna inwestycja i dobra lokalizacja ale szukam czegoś tańszego na Jasieniu, przy kartuskiej 420b jest fajne, nowoczesne osiedle z siłownią na dachu, na to się chyba zdecyduję

  • 2 5

  • bzdury

   Zegnamy reklamy

   • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Dzień otwarty na Osiedlu Lazurowym
Dzień otwarty na Osiedlu Lazurowym
dni otwarte
cze 19
sobota, g. 9:00 - 15:00
Moderna Life
Dzień Otwarty w Miloo Home - Klif Gdynia
Dzień Otwarty w Miloo Home - Klif Gdynia
dni otwarte
cze 22
wtorek, g. 11:00 - 16:00
Gdynia, Miloo Home