Inwestycje w Trójmieście

BMC

Kapitańska 35

Gdynia

miejscowość:
Gdynia Grabówek
dzielnica:
Grabówek
miejsce:
ul. Kapitańska 35 mapa
deweloper:
BMC
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
22 do 65.3 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
od I kw. 2015 r. do IV kw. 2016 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Kapitańska 35 powstała w pobliżu Wyższej Szkoły Morskiej. Z części mieszkań roztacza się widok na panoramę miasta, stocznię, port i Zatokę Gdańską. Jednocześnie sąsiedztwo Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego sprawia, iż jest to miejsce idealne dla miłośników aktywnego wypoczynku na łonie natury. W okolicy znajdziemy liczne sklepy i punkty usługowe, szkoły, przedszkola, ośrodki zdrowia.

Rozwinięta sieć komunikacji miejskiej (autobusy, trolejbusy oraz Szybka Kolej Miejska) pozwala na sprawne poruszanie się po całej aglomeracji. Dla amatorów własnych czterech kółek nie bez znaczenia jest łatwy dostęp do głównych arterii: ulicy Morskiej czy Obwodnicy Trójmiasta. Do centrum Gdyni lub na plażę można stąd dotrzeć pieszo.
 
Inwestycja zaprojektowana została jako kameralny budynek mieszkalny w duchu modernizmu. Stąd prosta w formie, a przy tym stylowa bryła budynku. Podkreślają to duże przeszklenia, przestronne balkony oraz gustownie zaaranżowane części wspólne z elegancką i przestronną strefą wejściową.

Od strony ulicy na kondygnacji przyziemia przewidziano miejsce na niewielkie lokale usługowe. Miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej wzbogacono o praktyczne komórki. Komunikację pomiędzy piętrami ułatwią nowoczesne windy.  

Projekt inwestycji powstał w pracowni 3M Projekt Sp z o.o. Mariusz Maciej Magda.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Inne inwestycje dewelopera:

Dodaj zdjęcie

Opinie (18)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
13.10.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.