Inwestycje w Trójmieście

Inpro

Kwartał Uniwersytecki

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk Przymorze
dzielnica:
Przymorze
miejsce:
ul. Szczecińska mapa
deweloper:
Inpro
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
26 do 120 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
od I kw. 2015 r. do III kw. 2018 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Kwartał Uniwersytecki to inwestycja zlokalizowana przy ul. Szczecińskiej w Gdańsku, blisko licznych obiektów handlowych, kampusu Uniwersytetu Gdańskiego oraz okolicznych - nowych - zespołów biurowych.

Pierwszy, zakończony w IV kwartale 2018 roku etap osiedla, składa się z dwóch budynków trzy-, pięcio- i ośmiokondygnacyjnych. Powstało tu w sumie 175 mieszkań i jeden lokal usługowy.
Architekturę budynków wzbogacają duże nasłonecznione balkony oraz tarasy. Teren jest częściowo ogrodzony i dozorowany z pomieszczenia ochrony.

Pod budynkami przewidziano dwie hale garażowe oraz piwnice. Wszystkie klatki schodowe posiadają windy, wózkarnię i rowerownię. Do mieszkań na parterze przynależą przydomowe ogródki. Wewnętrzne patio jest spokojnym wewnętrznym dziedzińcem dostępnym tylko dla mieszkańców.

Na korytarzach budynków pojawiły się obrazy ośmiu krojów najbardziej rozpoznawalnych czcionek w historii typografii, od renesansu, przez barok, klasycyzm, wiek XIX, aż po współczesność. Kolekcja zawisła przy współpracy dewelopera z Muzeum MOMA.

W maju 2017 deweloper wprowadził do oferty nowy etap inwestycji - będzie to dziewięciokondygnacyjny budynek z 96 mieszkaniami o powierzchni od 31 m kw. do 59 m kw. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców oddane zostaną naziemne miejsca postojowe oraz podcień rowerowy (zarówno ogólnodostępny jak i z ograniczonym dostępem). Na parterze budynku zaprojektowano także salę fitness, mediatekę i wózkarnię. Budynek gotowy ma być do końca sierpnia 2018 roku.

Projekt inwestycji powstał w pracowni Proconcept.


Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Więcej na temat tej inwestycji:

Inne inwestycje dewelopera:

Dodaj zdjęcie

Opinie (25)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.