• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

La Esquina

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
planowana
metraż
51.3 do 107.9 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Inwestycja La Esquina powstanie w ścisłym centrum Gdyni, nieopodal Dworca Głównego oraz w pobliżu najistotniejszych węzłów komunikacyjnych w Trójmieście.

Atutem położenia w śródmieściu jest sąsiedztwo lokali gastronomicznych, usługowych i handlowych. Zaledwie kilka minut spaceru, wystarczy, aby trafić do ulubionej restauracji czy pójść po codzienne zakupy. 

Bliskość plaży, morza i Bulwaru Nadmorskiego, od którego dzielić będzie przyszłych mieszkańców zaledwie spacer, to zalety lokalizacji, z której nie mogą korzystać mieszkańcy dzielnic położonych dalej od Zatoki Gdańskiej.

Nazwa inwestycji (La Esquina to z jęz. hiszp. róg) oraz przewidziane tu detale architektury nawiązują zarówno do samej lokalizacji jak i wyraźnych nawiązań do hiszpańskiej architektury.

Przestrzenie wspólne w budynku przywodzić będą na myśl wnętrza z filmów w reżyserii Pedro Almodóvara. Uzupełnią ją również inspirujące cytaty, a także reprodukcje dzieł Pabla Picasso oraz obrazy inspirowane jego twórczością. Całość wzbogaci intensywna kolorystyka, roślinność z krajów południowych oraz imponujących rozmiarów lustra, które optycznie powiększą wspólną przestrzeń budynku.

Powstanie tu 20 apartamentów, w tym kilka loftów, z przestronnymi tarasami. Wszystkie kondygnacje budynku, także podziemna hala garażowa, połączone będą windą.

Na dachu budynku powstanie dostępny dla mieszkańców oraz ich gości taras, z którego będzie można podziwiać ścisłe centrum Gdyni, zaś na parterze kilka lokali usługowych z przeznaczeniem na handel, usługi lub gastronomię.

Projekt budynku powstał w: Symetria Pracownia Architektoniczna Piotr Rzeszot.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: AB Inwestor
AB Inwestor
Polityka prywatności

Opinie

Deweloper

AB Inwestor jest cenioną marką deweloperską. Istnieje od ponad 20 lat na trójmiejskim rynku i cieszy się dużym uznaniem zarówno znawców architektury, jak i samych mieszkańców. Jej flagową inwestycją, w której mieści się siedziba firmy, jest ...
rozwiń
58 621-74-74

Wydarzenia

Premiera inwestycji - Jasieny

dni otwarte

Co W Trawie Piszczy?

269 - 947 zł
konferencja