• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Młoda Polska

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
od III kw. 2021 r. do II kw. 2023 r. zakończona
metraż
30 do 66 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

W pobliżu powstającej inwestycji znajdują się sklepy spożywcze, Sopockie Przedszkole Niepubliczne, szkoła podstawowa. Niewiele dalej jest do Wydziału Ekonomicznego i Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego. Właściwie tuż za ogrodzeniem przyszli mieszkańcy będą mieli zalesione tereny, z których na pewno chętnie korzystać będą zwolennicy aktywnego trybu życia.

Samo położenie w Sopocie, w pieszej odległości od plaży i wszystkich sopockich atrakcji sprawia, że miejsce to jest wymarzone do życia zarówno dla rodzin, jak i singli czy seniorów.

Młoda Polska będzie czterokondygnacyjnym, kameralnym budynkiem z podziemną halą garażową. Projekt architektoniczny nawiązuje do historycznej zabudowy Sopotu, charakteryzuje się jednak połączeniem tradycji i nowoczesności i dobrze wpisuje się w okolicę.

Teren inwestycji będzie ogrodzony. Wokół budynku powstanie zieleń, ciągi piesze, dojazdy do miejsc naziemnych. Przewidziano także miejsca parkingowe w podziemnej hali garażowej, komórki lokatorskie. Budynek będzie wyposażony w windę.

W budynku powstanie 14 apartamentów dwu- i trzypokojowych. Z mieszkań na parterze wyjść będzie można do własnego ogródka, zaś do lokali na piętrach przylegać będą balkony.

Projekt inwestycji powstał w sopockiej pracowni Jaffa Architekci.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: AB Inwestor
AB Inwestor
Polityka prywatności

Opinie (2)

 • a kiedy AB Inwestor zacznie budowac na Reja Fauna i Flora?

  bo póki co to zachęca nabywców do rozwiązywania umowy żeby móc sprzedać lokale w nowej cenie.

  • 3 1

 • Kiedy AB Inwestor zacznie budować na Reja Fauna i Flora?
  umowy podpisane od 2 lat pozwolenie na budowę jest a AB wysyła pisma do nabywców informujące że nie wiedzą kiedy to osiedle zostanie zbudowane i zachęcają do polubownego rozwiązywania umów. Po to żeby móc sprzedać mieszkania sprzedane 2 lata temu w nowej cenie +30-40%.

  • 4 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Deweloper

AB Inwestor jest cenioną marką deweloperską. Istnieje od ponad 20 lat na trójmiejskim rynku i cieszy się dużym uznaniem zarówno znawców architektury, jak i samych mieszkańców. Jej flagową inwestycją, w której mieści się siedziba firmy, jest ...
rozwiń
58 621-74-74

Wydarzenia

Premiera inwestycji - Jasieny

dni otwarte

Dzień otwarty inwestycji Doki

dni otwarte