• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Leszczynowy Park - osiedle z własnym parkiem

27 marca 2023 (artykuł sprzed 1 roku) 
W ramach osiedla Leszczynowy Park powstanie łącznie sześć budynków. Pierwsze dwa zostały oddane już do użytku, kolejny zostanie przekazany już w czerwcu, a następny w styczniu. W ramach osiedla Leszczynowy Park powstanie łącznie sześć budynków. Pierwsze dwa zostały oddane już do użytku, kolejny zostanie przekazany już w czerwcu, a następny w styczniu.

Przy ul. LeszczynowejMapka w Gdańsku powstaje osiedle gdańskiego dewelopera Domesta. Jest to inwestycja z własnym parkiem - Leszczynowy Park. Dwa pierwsze budynki zostały oddane już do użytku. Trzeci zostanie przekazany w czerwcu tego roku, a kolejny na początku przyszłego. Zainteresowani zakupem mieszkania mogą zapoznać się z wysokim standardem wykończenia mieszkania po umówieniu wizyty w biurze sprzedaży.Osiedle Leszczynowy Park będzie składać się łącznie z sześciu budynków, przy czym o uruchomieniu budowy, jak i sprzedaży dwóch ostatnich, Domesta będzie informować wkrótce.

- Obecnie w sprzedaży dostępne są mieszkania z odbiorem w czerwcu. Wśród nich znajdują się ostatnie dwu-, trzy- oraz czteropokojowe lokale - mówi Olga Przybyłowska, kierownik wsparcia sprzedaży.
Dwupokojowe mieszkania w tym budynku mają powierzchnię od 46,49 do 49 m kw., a ich cena rozpoczyna się już od 458 tys. zł. Do każdego z nich przynależy balkon, a z większości rozpościera się widok na starodrzew.

Na terenie osiedla powstał park o powierzchni ponad 16 tys. m kw., gdzie zostały wykonane wydzielone strefy rekreacji: ogród sensoryczny, ekologiczno-społeczny, ścieżka zdrowia, plac zabawa z tyrolką, siłownia zewnętrzna oraz strefy rekreacyjne ze stołami piknikowymi. Na terenie osiedla powstał park o powierzchni ponad 16 tys. m kw., gdzie zostały wykonane wydzielone strefy rekreacji: ogród sensoryczny, ekologiczno-społeczny, ścieżka zdrowia, plac zabawa z tyrolką, siłownia zewnętrzna oraz strefy rekreacyjne ze stołami piknikowymi.
Trzypokojowe mieszkania w budynku z odbiorem za trzy miesiące mają powierzchnię od 58,85 do 62,81 m kw.

- Wśród nich dostępny jest jeszcze ostatni lokal z ogródkiem. Istnieje też możliwość zakupu ostatnich dostępnych czteropokojowych mieszkań. Ich powierzchnia to 79,92 m kw., a cena za m kw. rozpoczyna się od 8746 zł. Warto rozpatrzyć tę propozycję, zwłaszcza jeśli marzymy o przestrzeni nie tylko wewnątrz mieszkania, ale i tej za oknem - dodaje Olga Przybyłowska.


W ofercie dostępne są też mieszkania, które do użytku zostaną przekazane w lutym 2024 roku.

- W tym budynku mamy większy wybór mieszkań dwupokojowych. Cieszą się one obecnie dużym zainteresowaniem wśród klientów. Dostępne one w metrażach od 47,52 do 49,18 m kw., a cena za m kw. kształtuje się już od 9502 zł - informuje Paweł Zabolewicz, specjalista ds. sprzedaży.
Na terenie parku, jak i samego osiedla, pozostawione zostały liczące sobie kilkadziesiąt lat drzewa (wśród nich świerki, klony i dęby). Dodatkowo deweloper Domesta zasadził 59 nowych drzew, tysiące krzewów, bylin i nasadzeń. Na terenie parku, jak i samego osiedla, pozostawione zostały liczące sobie kilkadziesiąt lat drzewa (wśród nich świerki, klony i dęby). Dodatkowo deweloper Domesta zasadził 59 nowych drzew, tysiące krzewów, bylin i nasadzeń.

Osoby poszukujące trzypokojowych mieszkań z odbiorem na początek przyszłego roku, na pewno zainteresuje też oferta lokali znajdujących się w tym budynku. Również i ich układ został zaprojektowany z myślą o funkcjonalności wymarzonego M.

- Trzypokojowe mieszkania z odbiorem w lutym mają powierzchnię od 59,81 do 70,21 m kw. Atutem mieszkania w tym budynku jest m.in. jego położenie niedaleko powstającego zbiornika retencyjnego. Zachęcam do zapoznania się z układem osiedla na stronie internetowej, gdzie można sprawdzić położenie poszczególnych budynków, jak i sprawdzić plany oraz układy wszystkich dostępnych mieszkań - dodaje Paweł Zabolewicz.
Na Osiedlu Leszczynowy Park już od listopada funkcjonuje park o powierzchni ponad 16 tys. m kw., a sama inwestycja znalazła się w pierwszej piątce najciekawszych inwestycji Trójmiasta konkursu organizowanego przez portal Trojmiasto.pl. Warto dodać, że w pierwszej dziesiątce wyróżnione zostały aż dwie inwestycje gdańskiego dewelopera Domesta: wspomniany Leszczynowy Park oraz Osiedle Robinia. W obu przypadkach, deweloper szczególny nacisk położył na stworzenie bezpiecznych, zielonych przestrzeni.

Istnieje możliwość odwiedzenia Leszczynowego Parku i zapoznania się z ofertą dewelopera zarówno podziwiając prace wykonane przy realizacji parku, jak i pozytywnie oceniając wysoki standard wykończenia mieszkań. W tym celu warto umówić się na spotkanie z doradcami klienta. Istnieje możliwość odwiedzenia Leszczynowego Parku i zapoznania się z ofertą dewelopera zarówno podziwiając prace wykonane przy realizacji parku, jak i pozytywnie oceniając wysoki standard wykończenia mieszkań. W tym celu warto umówić się na spotkanie z doradcami klienta.

Istnieje możliwość zapoznania się z wysokim standardem wykończenia mieszkań. W tym celu wystarczy umówić się na wizytę z doradcą z działu sprzedaży.

- Zachęcam do skorzystania z tej możliwości. W ofercie Leszczynowego Parku znajdują się jeszcze ostatnie gotowe do odbioru trzypokojowe mieszkania o powierzchni od 70,34 do 71,86 m kw. Po umówieniu wizyty e-mailowo: sprzedaz@domesta.com.pl lub telefonicznie 58 670 45 16 istnieje też możliwość zobaczenia tych mieszkań - mówi Olga Przybyłowska.

O inwestycjach, w których deweloper Domesta kładzie szczególną uwagę na zieleń możesz przeczytać też tutajWarto rozważyć tę opcję, zwłaszcza że trwa promocja, dzięki której przy zakupie gotowego mieszkania do odbioru - klient otrzymuje rabat w wysokości 20 tys. zł.

Więcej informacji na temat Osiedla Leszczynowy Park znajdziesz na stronie internetowej. Zachęcamy też do odwiedzenia jednego z biur sprzedaży m.in. mieszczącego się przy osiedlu - biura przy ul. Leszczynowej 59.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

 

Wydarzenia

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: dom mieszkanie wnętrze

targi

Co W Trawie Piszczy?

269 - 947 zł
konferencja
Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
33900 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
23550 zł/m2
Gdynia Orłowo
23350 zł/m2
Gdańsk Młode Miasto
21100 zł/m2
Gdańsk Sobieszewo
21050 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
33300 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
20500 zł/m2
Sopot Kamienny Potok
17200 zł/m2
Sopot Górny Sopot
16000 zł/m2
Gdańsk Oliwa
16000 zł/m2
Gdańsk Przymorze
14950 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl

Najczęściej czytane