• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Łużycka Plus

typ zabudowy
powierzchnia biurowa
realizacja
do I kw. 2014 r. zakończona
metraż
400 do 5500 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Łużycka Plus to kolejny biurowiec klasy A przy ulicy Łużyckiej w Gdyni. Jest on kontynuacją kompleksu biurowego Łużycka Office Park i znajduje się w jego bezpośrednim sąsiedztwie - po przeciwnej stronie ulicy.

Cztery kondygnacje w budynku dedykowane są powierzchni biurowej, parter - opcjonalnie - usługom medycznym i placówce typu kiosk, na ostatnim piętrze powstał taras z zielenią. Na kondygnacjach biurowych część wewnętrzna poświęcona została na komunikację i sanitariaty, wokół znajduje się otwarta przestrzeń biurowa. Pod budynkiem jest dwupoziomowa hala garażowa z 116 miejscami postojowymi (kolejne 51 wokół budynku).

Elastyczne kształtowanie powierzchni biurowej zapewniają podniesione podłogi modułowe, sufity podwieszane, strefowanie oświetlenia, a komfort pracy w budynku m.in. uchylne okna, wysokiej jakości wykończenie części wspólnych, trzy szybkobieżne ciche windy. Dla dojeżdżających do pracy rowerami przewidziano przebieralnie z prysznicami, miejsca dla jednośladów w hali garażowej.

Budynek wyposażono w dwustronne niezależne zasilanie energetyczne i generator prądotwórczy, nowoczesne systemy wentylacji, system klimatyzacji z free-coolingiem, system nawilżania parowego, instalacje sygnalizacji pożaru, alarmowe, system BMS, 24h ochronę, system telewizji przemysłowej CCTV i system kontroli dostępu.

Dla budynku uzyskano pre-certyfikację BREEAM na poziomie „Bardzo Dobrym” i taki certyfikat obiekt otrzyma na zakończenie realizacji.

Podobnie jak w przypadku sąsiedniego projektu biurowego Łużycka Office Park, autorem koncepcji architektonicznej jest warszawska pracownia AEDAS CE.


Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie (1)

  • B.ciekawy

    choć moim zdaniem mógłby być wyższy o ok. 2 poziomy. Najważniejsza jest DOBRA; - ARCHITEKTURA, EKOLOGIA, logistka transportowo - infrastrukturalna, czyli bliskość komunikacji SKM,"T","A", Sportowe Forum i PPN-T, bliskość lotnisk itd. Dla przyszłych pracowników bliskość największej Galerii Wzgórze oraz!: szkół, aptek,....

    • 3 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Deweloper

SGPM Sp. z o.o.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest deweloperem nieruchomości komercyjnych. -> Specjalizuje się w realizacji projektów biurowych -własnych przedsięwzięć inwestycyjnych oraz zlecanych, dostarczanych na potrzeby klienta projektach „szytych ...
rozwiń
58 660-19-90

Wydarzenia

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: dom mieszkanie wnętrze

targi

Targi mieszkań i domów

wykład, targi, konsultacje