Wiadomości

stat

Młody Jasień. Przytulny dom lub komfortowe mieszkanie

Decyzja o zakupie mieszkania to nie tylko wybór między lokalem używanym czy nowym. Rozważyć warto także różne warianty: czy nowe lokum ma mieć dostęp do ogródka, antresolę, skosy, a może dwa poziomy? Podjęcie decyzji ułatwi nam realizowanie marzeń i uprości proces poszukiwania nowego miejsca do życia.Deweloper Siódme Niebo, który przy ulicy Stężyckiej zobacz na mapie Gdańska w Gdańsku realizuje kolejne etapy osiedla Młody Jasień w ofercie ma różne rodzaje lokali - porównanie dwóch lokali o tym samym metrażu (65 m kw.), ale na innym rozkładzie pokazuje, że dysponując niemal tą samą kwotą wybierać można wśród różnych rozwiązań.

65 m kw.: dwa poziomy jak w domuOd kilku lat na popularności zyskują dwupoziomowe mieszkania w szeregowej zabudowie, które dają poczucie zamieszkania we własnym domu. Dlaczego? Bo wnętrze takie, tak jak w jednorodzinnym domu, podzielone jest na część dzienną, w której czas wspólnie spędzać może cała rodzina oraz położoną na piętrze część prywatną, gdzie znaleźć się mogą dwie komfortowe sypialnie i duża łazienka.

Uzupełnieniem tej przestrzeni jest własny niewielki ogródek - miejsce na poranną kawę na słońcu. Natomiast zimą, w dwupoziomowym lokalu na osiedlu Młody Jasień 2, z kawą zasiąść można przy rozpalonym kominku - niezależny lokal daje możliwość spełnienia marzenia o prawdziwym kominku we własnym domu.

Zakup takiego dwupoziomowego segmentu to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie absolutny spokój - w takim układzie nie ma sąsiadów na piętrze wyżej, ani poniżej; można cieszyć się ciszą i intymnością.

Jaki może być koszt mieszkania, które ma te wszystkie zalety? 65 m kw. kosztuje 349 000 zł. Jeśli potrzebujemy więcej przestrzeni w ofercie dostępne są również większe metraże: 73,28 m kw i 114,98 m kw.65 m kw ze skosami: jak w miejskiej willi
W kolejnym etapie osiedla - Młody Jasień 3 - powstają mieszkania o takiej samej powierzchni, ale rozplanowanej na jednym poziomie. Mieszkanie na piętrze, z obszernym balkonem, na którym swobodnie korzystać można ze słońca, ale nie trzeba dbać o trawę, to doskonała oferta dla osób, które nie mają przekonania do dwupoziomowego układu.

Taki rozkład mieszkania nie oznacza jednak zamieszkania w mniej kameralnych warunkach niż w przypadku lokalu dwupoziomowego - znajduje się ono w budynku, gdzie zaprojektowano zaledwie cztery lokale - daje to podobny komfort życia jak w miejskiej willi, gdzie mieszka zaledwie kilka rodzin. Komfortu zamieszkania w takim - czterorodzinnym - budynku nie uda się uzyskać w żadnym wielorodzinnym bloku. A dodatkowo skosy pozwalają spełnić marzenie o aranżacji klimatycznego wnętrza na poddaszu.

Ile zapłacimy za komfort życia w tak przyjaznym miejscu? 65 m kw. na poddaszu to koszt rzędu 349 700 zł, a ceny mniejszych mieszkań zaczynają się już od 208 565 zł.


Lokalizacja dla rodzinyCodziennemu komfortowi życia na Młodym Jasieniu na pewno sprzyja lokalizacja osiedla: dzięki rozwijającej się infrastrukturze drogowej szybko można dojechać stąd do centrum Gdańska, a niewielka odległość od obwodnicy zapewnia komfort poruszania się po całym Trójmieście.

W okolicy osiedla Młody Jasień znajduje się także pełna infrastruktura handlowo-usługowa i rekreacyjna - jest plac zabaw, sklep osiedlowy, przedszkole, a kompleksowe zaopatrzenie zapewnia położone niemal po sąsiedzku jedno z największych w Gdańsku węzłów handlowych.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł