Inwestycje w Trójmieście

Siódme Niebo

Młody Jasień

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
dzielnica:
Szadółki
miejsce:
ul. Stężycka Mapka
deweloper:
Siódme Niebo
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
29 do 115 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
do IV kw. 2021 r. w budowie
forum:
dyskusje o inwestycji
Inwestycja powstaje w intensywnie rozwijającej się części Gdańska. Odpowiednio dużo miejsca do uprawiania sportu znajdą tu osoby, które lubią spędzać czas aktywnie na świeżym powietrzu. W pobliżu znajduje się duży węzeł handlowo-usługowy. Z ulicy Stężyckiej szybko można wyjechać na trójmiejską obwodnicę, co zapewnia szybki dojazd do wszystkich części aglomeracji.

Inwestycja to kameralny kompleks budynków wyglądających jak zabudowa jednorodzinna.

W budynkach powstałych w pierwszym, zakończonym w I kwartale 2018 roku, etapie kryją się jednak mieszkania - od dwu- do czteropokojowych. Mieszkańcy parterów mają dostęp do własnych ogródków.

W drugim etapie inwestycji powstaje 27 budynków. W każdym będą dwa, trzy lub cztery mieszkania dwupoziomowe. Do każdego z nich przylega ogród, dzięki czemu ich mieszkańcy będą mieli poczucie zamieszkania w domu jednorodzinnym. Część mieszkań posiada również garaże.

W trzecim etapie inwestycji powstaje 18 budynków, w każdym tylko cztery mieszkania o metrażach pomiędzy 29 a 65 m kw. Tym razem deweloper oferuje mieszkania nie tylko z ogródkiem, ale również z balkonami.

Na terenie osiedla będą utwardzone i oświetlenie drogi. Najmłodsi mieszkańcy będą mogli korzystać z placu zabaw, natomiast pasjonaci zdrowego stylu życia zyskają możliwość codziennych ćwiczeń na siłowni zewnętrznej. Do każdego mieszkania przypisane jest miejsce parkingowe naziemne. Teren osiedla będzie zagospodarowany zielenią.


Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Więcej na temat tej inwestycji:

Zamieszkaj na tym osiedlu:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (110) ponad 10 zablokowanych

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.