Wiadomości

Zainwestuj w Modern Tower - prestiżowe apartamenty z widokiem na morze

Nowa inwestycja Modern Tower w Gdyni
Nowa inwestycja Modern Tower w Gdyni mat. prasowe

Zakup nieruchomości pod wynajem to trend, który zyskuje zainteresowanie. Szczególnie Trójmiasto jest doskonałym miejscem, aby zdecydować się na taką formę pomnażania kapitału. Gwarancją zysku są apartamenty położone w atrakcyjnych lokalizacjach i o wysokim standardzie wykończenia. Ciekawą propozycję w tym zakresie ma Atal - inwestycja Modern Tower położona w sąsiedztwie gdyńskiego centrum biznesowego, z widokiem na Zatokę Gdańską.Kompleks realizowany przez ogólnopolskiego dewelopera Atal w Gdyni przy ul. Kazimierza Górskiego zobacz na mapie Gdyni tworzy 16-piętrowy budynek. Inwestorzy i przyszli lokatorzy odnajdą tu aparthotele i szeroki wachlarz ciekawie zaprojektowanych mieszkań oraz szereg wygód, jakie zapewnia nowoczesna, funkcjonalna architektura. Ciekawostką jest fakt, że na dachu tego obiektu znajdzie się ogólnodostępny taras z widokiem na panoramę Zatoki Gdańskiej.

Budynek ma posiadać trzy rodzaje lokali:
  1. W części mieszkalnej, zlokalizowanej na piętrach od 8 do 16, powstaną 142 przestronne apartamenty o powierzchni od 34,71 do 121,85 m kw. i układzie od 1 do 4 pokoi. Do każdego przynależeć będzie taras lub balkon.
  2. W części aparthotelowej - w budynku zajmie ona od 1. do 7. piętra - powstanie 135 apartamentów przeznaczonych pod cele inwestycyjne. Lokale o metrażu od 31,97 do 79,02 m kw. i rozkładzie od 1 do 3 pokoi pozwolą inwestorom stworzyć atrakcyjną i dochodową ofertę wynajmu lokali. Cennym ułatwieniem jest fakt, że lokale w części aparthotelowej są wykończone pod klucz wraz z wyposażoną kuchnią.
  3. Na parterze budynku powstanie 14 lokali użytkowych przeznaczonych na restauracje, sklepy lub punkty usługowe, które w przyszłości umożliwią poprawę jakości życia wszystkich mieszkańców.


Nie czekaj i zapoznaj się z inwestycją na stronie: www.moderntower.pl


Dochodowa inwestycjaAtal realizuje projekty aparthotelowe w największych miastach w Polsce i zapewnia kompleksową ofertę nieruchomości inwestycyjnych dzięki współpracy z doświadczonym operatorem. Oznacza to, że osoby kupujące apartamenty z myślą o ich późniejszym wynajmie, będą mieli możliwość przekazania opieki nad nimi profesjonalistom, którzy zadbają o efektywne zarządzanie najmem krótko- i średnioterminowym, co przełoży się na maksymalizację stopy zwrotu z inwestycji. Co więcej, w przypadku zakupu lokali aparthotelowych istnieje możliwość zakupu nieruchomości z odliczeniem VAT, nawet jako osoba fizyczna, nie będąca podatnikiem VAT.

Rentowność inwestycji w lokal pod wynajem w kompleksie Modern Tower gwarantuje jego atrakcyjna lokalizacja. Turyści docenią rozpościerający się z okien budynku widok na Zatokę Gdańską, a także ułatwiające zwiedzanie komfortowe połączenia komunikacyjne z całą aglomeracją. Bliskość gdyńskiego centrum biznesowego będzie z kolei atutem dla osób odwiedzających Trójmiasto w celach służbowych.

Nowa inwestycja Modern Tower w Gdyni
Nowa inwestycja Modern Tower w Gdyni mat. prasowe

Nietuzinkowe przedsięwzięcie- Modern Tower to nowoczesna inwestycja, która wpisuje się w tradycję gdyńskiego modernizmu. Budynek z apartamentami oraz mieszkaniami o wysokim standardzie i z widokiem na morze został zaprojektowany z myślą o osobach, które miejski styl życia cenią na równi z bliskością natury. To czwarta trójmiejska inwestycja Atal, w planach mamy jednak dalszy rozwój w trójmiejskiej aglomeracji i kolejne projekty z różnych segmentów rynku deweloperskiego - mówi Zbigniew Juroszek, prezes Atal.
Na parterze budynku przewidziano lobby z recepcją i lokale usługowe, w tym klub fitness z siłownią do dyspozycji mieszkańców i gości aparthotelu. W budynku powstanie również podziemny garaż z miejscami postojowymi oraz komórki lokatorskie i pomieszczenia na rzadziej używane przedmioty czy służące do przechowywania rowerów.

Nowa inwestycja Modern Tower w Gdyni
Nowa inwestycja Modern Tower w Gdyni mat. prasowe

Sprawdzona lokalizacjaLokalizacja nowego przedsięwzięcia Modern Tower jest wyjątkowa. W sąsiedztwie są też lasy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Tuż obok znajduje się nowa stacja linii PKM, którą bez problemu można dostać się na górny taras Gdańska, lotnisko, czy po prostu do samego centrum Gdyni. Nieco dalej jest też przystanek linii SKM, czyli komunikacyjnego kręgosłupa całego Trójmiasta.

Modern Tower znajduje się także obok Drogi Gdyńskiej, którą możemy z łatwością dotrzeć do śródmieścia Gdyni. Położenie budynku realizowanego przez Atal gwarantuje połączenie komunikacyjne do Sopotu i Gdańska oraz Obwodnicy Trójmiasta.

Planowany termin oddania inwestycji Modern Tower do użytkowania to IV kwartał 2021.

Atal to ogólnopolski deweloper z wieloletnim doświadczeniem. Czołową pozycję wśród największych przedsiębiorstw w branży zapewniają firmie inwestycje wyróżniające się przemyślanymi rozwiązaniami architektonicznymi oraz wysoka jakość wykonania.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Opinie (56) 2 zablokowane

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.