• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Modo

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
do III kw. 2024 r. w budowie
metraż
31 do 87 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Budynek Modo powstaje przy ulicy Madalińskiego w Gdańsku, na granicy dzielnic Chełm i Ujeścisko. Niedaleko, aleją Vaclava Havla, prowadzi kilka linii autobusowych i tramwajowych, nieopodal inwestycji ma także powstać przystanek nowej nitki Pomorskiej Kolei Metropolitalnej. Łatwy wyjazd na obwodnicę zapewnia z kolei komfortowe poruszanie się po całym Trójmieście.

W okolicy są szkoły, przedszkola i żłobek, a także sklepy, punkty usługowe, kluby fitness. Tereny spacerowe oraz jedne z najbardziej rozbudowanych terenów rekreacyjnych w Gdańsku znajdują się w pieszej odległości od inwestycji - w rejonie zbiornika Madalińskiego.

Cała inwestycja to tylko 25 mieszkań w budynku wielorodzinnym z windą i halą garażową. Powstaną w nich lokale w układzie od jednego do czterech, a nawet pięciu pokoi. Rozkład pomieszczeń można rozplanować pod kątem indywidualnych potrzeb. Wszystkie mieszkania będą miały balkony, a na parterze – ogródki. Do każdego lokalu można dokupić miejsce postojowe w hali garażowej, a w przypadku największych mieszkań – dwa miejsca.

Modo realizuje ideę "miejsca do życia", które poprzez swój charakter sprzyja rozwojowi dobrosąsiedzkich relacji. Wpływa na to nie tylko mała skala inwestycji, ale i dodatkowe udogodnienia przygotowane dla przyszłych mieszkańców: strefa sąsiedzka z plenerowym miejscem spotkań, wspólny zielnik, klub szachowy, strefa ciszy czy też biblioteczka sąsiedzka w strefie wejściowej w budynku.

Pod względem architektonicznym projekt odznacza się elegancką i nowoczesną formą. Uwagę zwracają detale: linie boniowania na białej elewacji, jasne płytki elewacyjne przy wejściu czy lekko uniesiony dach. Lekkości bryle dodają duże okna i częściowo szklane balustrady balkonów.

Wnętrza wspólne utrzymane będą w neutralnej kolorystyce z drewnianymi pochwytami balustrad i drzwiami do mieszkań w kolorze dębu. Wrażenie elegancji w strefie wejściowej zwiększać będzie geometryczna grafika na jednej ze ścian oraz czarny sufit.

Projekt powstał w pracowni 3MA Sp. z o.o.

Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: Ekolan
Ekolan
Polityka prywatności

Opinie

Deweloper

Ekolan to jeden z czołowych deweloperów działających na rynku trójmiejskim, specjalizujący się w budownictwie jedno- i wielorodzinnym. Jesteśmy grupą kapitałowa obecna na trójmiejskim rynku nieruchomości od 1997 roku. Wiodącą rolę odgrywa w niej ...
rozwiń
58 555-14-55

Wydarzenia

Targi mieszkań i domów (4 opinie)

wykład, targi, konsultacje

OdeaPark - Dzień otwarty

dni otwarte