Inwestycje w Trójmieście

Budros

Morenowy Sad

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk Morena
dzielnica:
Morena
miejsce:
ul. Hausbrandta mapa
deweloper:
Budros
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
24.7 do 120 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
od II kw. 2016 r. do IV kw. 2017 r. w budowie
forum:
dyskusje o inwestycji
Morenowy Sad powstaje w intensywnie rozbudowywanej w ostatnich latach części dzielnicy Morena. Atutem lokalizacji jest dostępność sklepów, szkół, przychodni, przedszkoli, żłobków oraz wszystkiego czego oczekujemy od miasta. Szeroko rozbudowana komunikacja miejska (tramwaj, autobusy, PKM w zasięgu krótkiego spaceru) pozwala osobom mieszkającym w tym obszarze na sprawne poruszanie się po mieście. Szybko można stąd dojechać do śródmieścia Gdańska, jak i centrum dzielnicy Wrzeszcz.

Kameralne osiedle (trzy budynki) wkomponowane w architekturę domów jednorodzinnych i bloków o niskiej zabudowie, sprawia poczucie oddalenia od wielkomiejskiego tłoku. Każdy z domów będzie miał trzy kondygnacje plus poddasze.

Na ostatnim poziomie znajdować się będą przestronne apartamenty ze wspaniałymi tarasami, z możliwością powiększenia metrażu poprzez przyłączenie mieszkań sąsiednich. Daje to możliwość stworzenia mieszkania nawet na całym piętrze, które można mieć do swojej dyspozycji. Wybrane mieszkania na parterze będą dostępne z ogródkami.

Na osiedlu znajdzie się sala fitness, będzie ono zamknięte i monitorowane. Pod budynkami znajdą się hale garażowe skomunikowane z piętrami mieszkalnymi windami. Wokół budynku pozostaną drzewa owocowe (osiedle powstaje na terenie starego sadu), wszyscy mieszkańcy będą mogli z nich korzystać.

Budowa osiedla nie będzie etapowana.

Projekt inwestycji przygotowała pracownia Abstrakt.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Inne inwestycje dewelopera:

Dodaj zdjęcie

Opinie (7)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
13.10.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.