• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Nad Jazem

Bolszewo, ul. Nad Jazem

wróć do listy

Nad Jazem

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
do I kw. 2015 r. zakończona
metraż
30 do 62 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper
lokalizacja
Bolszewo, ul. Nad Jazem

Opis inwestycji

Inwestycja powstała na przedmieściach trójmiejskiej aglomeracji, ale też otoczona jest infrastrukturą niezbędną do komfortowego życia.

W pobliżu znajduje się centrum handlowe oraz markety. Jest przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, przychodnia. Nie brakuje terenów rekreacyjnych. Komunikację zapewniają miejskie autobusy, a w najbliższych latach do Bolszewa dojeżdżała będzie kolej podmiejska SKM.

W ramach inwestycji powstały trzy budynki trzykondygnacyjne z dwuspadowymi dachami. Do mieszkań na parterze przylegają ogródki, a mieszkania na wyższych kondygnacjach mają balkony.Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Firma ORLEX zajmuje się budowaniem i sprzedażą obiektów mieszkaniowych wielorodzinnych. Do tej pory oddała ponad 5.000 mieszkań. Orlex to jeden z liderów na pomorskim rynku mieszkaniowym. Podstawowe atuty do cena i dogodne lokalizacje.
rozwiń
58 778-24-00

Wydarzenia

Grand Opening biura Białe Lwy

warsztaty, dni otwarte

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe

targi