Inwestycje w Trójmieście

Invest Komfort

Nadmorski Park

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
dzielnica:
Brzeźno
miejsce:
ul. Hallera Mapka
deweloper:
Invest Komfort
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
43 do 122 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
od IV kw. 2017 r. do III kw. 2019 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Kameralna inwestycja apartamentowa powstała w wyjątkowej lokalizacji - w nadmorskim lasku nieopodal gdańskiego molo. Zielone otoczenie stwarza relaksacyjną atmosferę, a sąsiedztwo molo, plaży oraz jednego z największych gdańskich terenów rekreacyjnych - Parku Reagana z jego ścieżkami rowerowymi i spacerowymi daje poczucie przebywania na wakacjach przez cały rok. Jednocześnie położenie na granicy dzielnic Brzeźno i Zaspa zapewnia pełną infrastrukturę komunikacyjną, handlową, usługową i rozrywkową.

Nadmorski Park to kameralne osiedle składające się z zaledwie czterech czterokondygnacyjnych budynków, w których powstało 66 mieszkań w układzie od dwóch do pięciu pokoi. Układ budynków na działce tworzy wewnętrzny dziedziniec, z którego zaprojektowano wejścia do kolejnych klatek.

W północnej części działki zaprojektowano fitness z salą klubową, siłownią oraz strefą wypoczynku i saun (tu zaplanowana została także „strefa audiofila”, która wyposażona ma być w wysokiej klasy sprzęt grający). W zachodniej części działki od strony promenady prowadzącej na molo brzeźnieńskie znajduje się plac zabaw oraz strefa rekreacji. Całość połączona jest założeniem wodnym, które rozpoczyna swój bieg przy fitness, kontynuuje dziedzińcem, by zakończyć go kaskadą wraz ze zbiornikiem wodnym.

Architekturę budynków zaprojektowano z myślą o nadaniu osiedlu ekskluzywnego, willowego charakteru. Cechą charakterystyczną projektowanej zabudowy jest rozrzeźbienie brył budynków, duże nieregularne balkony oraz przynależne do mieszkań najwyższych kondygnacji tarasy na dachach. Pod budynkami powstaną hale garażowe.

Projekt inwestycji powstał w pracowni Maarte.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Więcej na temat tej inwestycji:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (31)

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.