Inwestycje w Trójmieście

Invest Komfort

Nadmorze

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk Brzeźno
dzielnica:
Brzeźno
miejsce:
ul. Krasickiego
deweloper:
Invest Komfort
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
38 do 110 m2
sprzedaż:
zakończona 
realizacja:
od I kw. 2015 r. do I kw. 2018 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Nadmorze powstało w dzielnicy bogatej w tradycje wypoczynkowe. Lokalizacja inwestycji oznacza bliskość brzeźnieńskiej plaży, dosłowne sąsiedztwo Parku Haffnera z placem zabaw, siłownią na świeżym powietrzu, nadmorskimi trasami rowerowymi.
Osiedle powstało w sąsiedztwie zespołu szkół, w pobliżu przychodni i centrum dzielnicowego z rozwiniętą ofertą handlową i usługową.

Nadmorze jest osiedlem zamkniętym. Części wspólne monitorowane są systemem kamer, nad którym czuwa osiedlowa ochrona. Wejście na teren inwestycji prowadzi od ul. Krasickiego reprezentacyjnymi schodami na wyniesiony ponad poziom ulicy dziedziniec. Przestrzeń pomiędzy budynkami przeznaczona jest wyłącznie do rekreacji (także na centralnie położonym placu) - samochody mieszkańców są parkowane w podziemnej hali garażowej.

Jako pierwsze powstały trzy budynki, zostały oddane do użytkowania w październiku 2016 roku, cała realizacja zakończona została w 2018 roku. Budynki mają pięć kondygnacji mieszkalnych. Ich prosta, jasna architektura została wzbogacona przeszkleniami na balkonach. Natomiast właściciele mieszkań na parterze posiadają przydomowe ogródki, rozdzielone żywopłotem.

Dla mieszkańców osiedla powstał prywatny kompleks fitness, na który składają się: sala klubowa z bilardem, sala ćwiczeń z urządzeniami do treningu kondycyjnego i siłowego oraz sauny.

Projekt inwestycji powstał w pracowni BJK Architekci.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (57) 3 zablokowane

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.