wróć do listy

Novelo

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
od IV kw. 2021 r. do III kw. 2023 r. w budowie
metraż
29 do 68 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper
Zapytaj o ofertę

Bezpośrednie pytanie o inwestycję

Opis inwestycji

Blisko powstającego osiedla znajduje się przystanek autobusowy, co umożliwi szybki i wygodny dojazd do Śródmieścia Gdańska. Samochodem łatwo można stąd wyjechać także w kierunku obwodnicy Trójmiasta oraz obwodnicy południowej co zapewnia możliwość szybkiego dojazdu do każdej części Trójmiasta oraz wyjazdu z niego w każdym kierunku.

Niedaleko osiedla Novelo funkcjonuje szkoła podstawowa, przedszkole i żłobek. Rozwojowy charakter dzielnicy sprawia, że infrastruktura usługowo-handlowa szybko powiększa się o kolejne punkty. Większe zakupy zrobić można w pobliskich centrach handlowych.

Naturalne otoczenie inwestycji zapewnia dużo przestrzeni do uprawiania sportów na świeżym powietrzu, spacerów i jazdy na rowerze. Mieszkańcy będą mogli także spacerować po alejkach pobliskiego Parku Ferbera.

Docelowo osiedle składało się będzie z siedmiu budynków. W pierwszym etapie powstaną trzy z nich ze 179 mieszkaniami - dwa sześciokondygnacyjne i jeden czterokondygnacyjny.

Na terenie osiedla powstaną ogrody deszczowe, a cały obszar zostanie zagospodarowany specjalnie zaprojektowaną zielenią. Pojawią się tu oczka wodne z roślinami hydrofitowymi. Nie zabraknie także placu zabaw dla dzieci oraz stojaków dla rowerów.

Do każdego mieszkania na piętrze przynależeć będzie przestronny balkon, a do tych na parterze taras. Parkowanie samochodów, a także ładowanie pojazdów elektrycznych, będzie możliwe na terenie osiedla.

W budynkach oraz mieszkaniach pojawi się szereg rozwiązań ekologicznych, m.in. oświetlenie LED w częściach wspólnych . Dostępne będą tu min. rozwiązania typowe dla domów inteligentnych, tzw. Smart Home. Umożliwi to zdalne sterowanie ogrzewaniem, zaworami wody, oświetleniem, roletami wewnętrznymi. W mieszkaniach zainstalowane zostaną pakiety antysmogowe chroniące przed zanieczyszczeniami, smogiem, pyłkami, kurzem, grzybami. System składa się z układu filtrów, które powstrzymają drobnoustroje i alergeny.

Projekt inwestycji powstał w pracowni Murapol Architects Drive.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: Murapol
Murapol
Polityka prywatności
Novelo

Oferta, którą oglądasz

Novelo

Zapytaj o ofertę

Inwestycje tego dewelopera

Zdrovo

Zdrovo

Murapol

Gdańsk Łostowice, ul. Niepołomicka

27 do 74 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Nowa Jabłoniowa

Nowa Jabłoniowa

Murapol

Gdańsk Jasień, ul. Jabłoniowa

23 do 56 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja
Nadmorskie Tarasy

Nadmorskie Tarasy

Murapol

Gdynia Oksywie, ul. Nasypowa/Śmidowicza

27 do 63 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja
Nordika

Nordika

Murapol

Gdańsk Jasień, ul. Jabłoniowa

29 do 6180 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja
Osiedle Vivaldiego

Osiedle Vivaldiego

Murapol

Gdańsk Łostowice, ul. Niepołomnicka

26 do 92 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja
Orle Gniazdo

Orle Gniazdo

Murapol

Gdańsk Szadółki, ul. Jabłoniowa

33 do 125 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja

Opinie (1)

  • osiedle bardzo atrakcyjnie się zapowiada, prawie tak samo jak gdańskie tarasy na jasieniu, tam będzie strefa fitness na dachu, też bardzo fajne rozwiązanie

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Deweloper

Murapol

Osiedle 'Orle Gniazdo' stanowić będzie zespół 5 budynków w zabudowie wielorodzinnej wyróżniający się ciekawą i nowoczesną architekturą. Budynki cztero piętrowe,wyposażone w windy, balkony, tarasy, ogródki oraz system podziemnych garaży. Zapraszamy!
rozwiń
Zapytaj o ofertę