Inwestycje w Trójmieście

Murapol

Nowa Jabłoniowa

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk Jasień
dzielnica:
Jasień
miejsce:
ul. Jabłoniowa
deweloper:
Murapol
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
23 do 56 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
od III kw. 2018 r. do IV kw. 2019 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Nowa Jabłoniowa powstaje w bardzo dobrze skomunikowanym z centrum miasta obszarze. Blisko stąd jest także do Obwodnicy Trójmiasta, która zapewnia szybki dojazd do Gdyni, wyjazd na autostradę czy dojazd do lotniska. Okolica, za sprawą wielu inwestycji deweloperskich, szybko rozwija się pod względem infrastrukturalnym. W sąsiedztwie inwestycji powstanie nowa szkoła, nie brakuje sklepów oraz punktów usługowych.

Kameralne osiedle składało się będzie z trzech pięciokondygnacyjnych budynków. Powstaną w nich w sumie 224 mieszkania w układzie dwu-, trzy- i czteropokojowym. Najmniejsze mieszkania będą miały 23 m kw., największe 56 m kw.

Lokale na parterze będą posiadały ogródki lub wybrukowane tarasy, zaś te na piętrach przestronne balkony. Do dyspozycji zmotoryzowanych mieszkańców przewidziano 90 miejsc parkingowych w podziemnych halach garażowych oraz 182 naziemne miejsca postojowe na terenie osiedla.

Teren inwestycji ma zostać zagospodarowany zielenią oraz elementami małej architektury, zaś z myślą o najmłodszych zaprojektowano plac zabaw.

Autorem projektu architektonicznego inwestycji jest Murapol Architects Drive Sp. z o.o., pracownia projektowa, należąca do Grupy Abadon Real Estate, skupiającej segment doradczo-wykonawczy holdingu Murapol.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (29)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.