• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Nowe inwestycje mieszkaniowe w Chyloni, Cisowej i na Grabówku

Ewa Budnik
3 listopada 2019 (artykuł sprzed 4 lat) 
 • Chylońska Sto10. W budowie jest pierwszy etap inwestycji, ale docelowo w tym miejscu powstać ma około 400 mieszkań.
 • Chylońska Sto10 zmieni oblicze tej części Chyloni. Zamiast magazynów za betonowym murem pojawią się w dzielnicy nowe budynki z lokalami usługowymi i handlowymi na parterze.
 • Chylońska Sto10. Konstrukcja pierwszego budynku osiedla jest już zakończona. Trwają tu prace wykończeniowe.
 • Chylońska Sto10. Postęp prac na budowie obserwować można przez okienko w murze.
 • Chylońska Sto10. Mur od strony ulicy Chylońskiej zostanie wyburzony, bo na paterze budynku działać będą sklepy, restauracje, punkty usługowe.
 • Chylońska Sto10. Z osiedla jest bardzo blisko do przystanku SKM Chylonia.
 • Rozewska 9-11. Mieszkania na wyższych piętrach mają bardzo dobre widoki, dlatego zostały już sprzedane. Wolne lokale są jednak dostępne na niższych piętrach.
 • Rozewska 9-11. Wieczorami budynek jest iluminowany.

Grabówek, Chylonia, Leszczynki, Cisowa to dzielnice o bardzo dobrze rozwiniętej infrastrukturze, położne w ciągu SKM, z dobrym dojazdem do centrum. Nie jest to obszar, gdzie masowo powstają nowe osiedla. Ale deweloperzy na wolnych działkach sukcesywnie realizują kolejne inwestycje, więc zwykle jest w czym tu wybierać.Miejsce postojowe dla twojego samochodu:

Sprawdziliśmy, w jakich lokalizacjach i w jakich inwestycjach można kupić nowe mieszkanie w tej części Gdyni. Obecnie cena metra kwadratowego nowego mieszkania zaczyna się tu od 6300 zł. Jednak jaka jest średnia ofertowa lepiej odzwierciedlają wskazania Barometru Cen Nieruchomości w Serwisie Dom i Nieruchomości naszego portalu. Wskazuje on, że metr nowego mieszkania na Cisowej kosztuje średnio 7743 zł, na Chyloni 7220, a na Grabówku 9703 zł.

ChyloniaTu w całości widać już, jak duży będzie pierwszy budynek osiedla Chylońska Sto10. Aby bryła budynku nie przytłoczyła przechodniów, ostatnie kondygnacje zostały wycofane w stosunku do elewacji.

Jak sama nazwa wskazuje inwestycja powstaje przy ulicy Chylońskiej 110. Deweloperem jest tu TPS Reapolis. We wrześniu na inwestycji, na wysokości 24 metrów, czyli nad siódmym piętrem, powieszono wiechę. Oznacza to, że budowa doszła do najwyższego punktu. Mieszkania odbierać będzie można w pierwszych miesiącach 2020 roku.

W budynku, którego budowa jest zaawansowana, znajdzie się 108 mieszkań, ale deweloper już przymierza się do budowy drugiego budynku - nowa oferta sprzedaży ma się pojawić na rynku w pierwszej połowie przyszłego roku. I nie będzie to ostatni etap inwestycji, bo docelowo powstać ma tu około 400 lokali mieszkalnych - działka należąca do dewelopera sięga aż do stacji benzynowej.

Inwestycja sukcesywnie zmieniała będzie wygląd tej części Chyloni - wcześniej stały tutaj wyeksploatowane magazyny. Biorąc pod uwagę, że jest to centralna część dzielnicy - blisko dworca i głównego węzła handlowo-usługowego - zabudowa taka nie była adekwatna. Nowe budynki zmienią zatem krajobraz w tej części dzielnicy, zwłaszcza że będą miały lokale usługowe na parterze.

Mieszkania w pierwszym etapie Chylońskiej Sto10 mają od 30 do 77 m kw., sprzedano około 70 procent lokali. Hala garażowa pod budynkiem ma dwie kondygnacje. Mieszkańcy korzystać będą z osiedlowej ścieżki biegowej, zewnętrznej siłowni, strefy gier podwórkowych dla dzieci oraz rowerowni. Cena metra kwadratowego zaczyna się tu od 6300 zł.


W dzielnicy kupić można także lokale gotowe. Ostatnie kilka mieszkań czeka na nowych właścicieli w budynku Rozewska 9-11, który zbudował deweloper Archicom. W sumie są tu 74 lokale. Budynek powstał na wzniesieniu, dlatego rozciągają się stąd ciekawe widoki - z jednej strony obserwować można gdyński port, z drugiej - las. Te atuty spowodowały, że mieszkań na wyższych kondygnacjach w sprzedaży już nie ma. Jednak nadal wybierać można pomiędzy lokalami położonymi od parteru do czwartego piętra. Są to większe, rodzinne mieszkania o metrażach od 69 do 70,5 m kw.

Cena metra kwadratowego zaczyna się tu od 6 390 zł - za mieszkanie na parterze z dostępem do ogródka.

Cisowa • Cis. Ze względu na kształt działki budynki okalały będą zielony, wewnętrzny dziedziniec.
 • Cis. Od strony ulicy Chylońskiej, w kierunku wewnętrznego dziedzińca prowadziło będzie przejście pod budynkiem.
 • Cis. Wewnętrzny dziedziniec będzie zielonym, zagospodarowanym terenem rekreacyjnym dla mieszkańców osiedla.
 • Cis. Budowa osiedla trwa. Powstaje ono pomiędzy szkołami, przedszkolem, domem kultury i centrum seniora. Obok znajdują się sklepy. To bardzo wygodna lokalizacja dla rodzin z dziećmi.
Tu nowe osiedle powstaje tylko jedno. Na działce wkomponowanej pomiędzy dwie szkoły, przedszkole, dom kultury i klub seniora; w bliskim sąsiedztwie przystanku SKM Cisowa, deweloper Euro Styl realizuje osiedle Cis.

Ze względu na kształt działki, osiedle na planie wygląda jak jeden budynek okalający wewnętrzny dziedziniec. Po zakończeniu budowy będzie on wewnątrz osiedlową, zieloną przestrzenią rekreacyjną. Od strony ulicy Chylońskiej na teren ten prowadziło będzie przejście dla pieszych pod budynkiem. Obiekt będzie miał pięć pięter, w sumie powstanie tu 148 lokali.

Cena metra kwadratowego mieszkania zaczyna się na tym osiedlu od 7029 zł - za lokale na parterze.

Grabówek • Kołłątaja 35. W budynku powstanie zaledwie 10 mieszkań, w tym wygodne pięciopokojowe lokale na najwyższej kondygnacji.
 • Kołłątaja 35. Mieszkańcy parterów będą mogli cieszyć się własnymi, zacisznymi ogródkami.
 • Jednym z najnowszych osiedli w tej okolicy są realizowane w ostatnich latach etapami Horyzonty Gdyni. Deweloperem było tu Semeko. Wszystkie lokale mieszkalne w tej inwestycji zostały sprzedane, kupić można tu tylko lokale usługowe.
 • Kapitańska 2. Budynek będzie miał wyrazistą, nawiązującą do gdyńskich tradycji architekturę.
 • Kapitańska 2. Budowa kamienicy u zbiegu Falistej i Kapitańskiej jest zaawansowana.
Z dwóch nowych, niewielkich inwestycji, jakie powstają na Grabówku do Śródmieścia Gdyni dojść można w czasie krótkiego spaceru. Budowy dwóch miejskich willi zobaczyć można, jeśli na Grabówek wjedzie się od strony ulicy Kołłątaja.

Właśnie tu, pod numerem 35, deweloper KRJ realizuje budynek Kołłątaja 35. Na trzech kondygnacjach powstanie tu zaledwie 10 mieszkań, a w podziemiu hala garażowa z miejscami postojowymi, do których częściowo przynależeć będą boksy garażowe. W budynku będzie winda. Z lokali na parterze wyjść będzie można do własnego ogródka. Na drugim piętrze zaprojektowane zostały dwa przestronne apartamenty pięciopokojowe. Ze względu na posadowienie budynku na wzniesieniu z tych lokali rozciągał się będzie widok na okolicę.

Do budynku wprowadzić będzie się można pod koniec przyszłego roku. Cena metra kwadratowego zaczyna się tutaj od 8500 zł.

Jedną przecznicę wyżej powstaje willa Kapitańska 2, która swoją nazwę zaczerpnęła oczywiście od adresu pod którym powstaje. Na trzech piętrach znajdzie się tutaj 11, w znakomitej większości, trzypokojowych mieszkań. Te na najwyższym piętrze są już sprzedane, ale nadal można wybierać wśród lokali o powierzchni od 58 do niemal 68 m kw. na niższych piętrach.

Mieszkania przy Kapitańskiej 2 odbierać będzie można w czerwcu 2020 roku. Cena metra kwadratowego zaczyna się tutaj od 9 315 zł.

Nieruchomości Mapa inwestycji

Mapa inwestycji

Zależy ci na lokalizacji? Sprawdź na naszej mapie inwestycji mieszkaniowych i biurowych, gdzie aktualnie w sprzedaży są nieruchomości z rynku pierwotnego.


Barometr cen nieruchomości Barometr cen

Barometr cen

Sprawdź ceny mieszkań i domów na trójmiejskim rynku nieruchomości. Wykres generowany jest na podstawie cen ofertowych z ogłoszeń zamieszczanych w portalu Trojmiasto.pl.

Opinie (125) 4 zablokowane

Wszystkie opinie

 • Mało budują i dość drogo (36)

  Gdynia wciąż traci mieszkańców którzy wyprowadzają się do ościennych miejscowości.

  • 48 16

  • No w tych dzielnicach nie ma raczej miejsca na nowe budynki. Dużo to budują na wiczlinie w centrum Redłowo czy Oksywiu

   • 10 3

  • To prawda (13)

   Według GUS Gdynia po tym jak w zeszłym roku po raz pierwszy od wielu lat zyskała symboliczne 3 osoby więcej to według najnowszego badania (stan na dzień 30 VI 2019) znowu straciła przez pół roku 65 osób.
   Gdańsk natomiast idzie na rekord po tym jak w zeszłym roku zyskał 2377 mieszkańców. Teraz w zaledwie pół roku zyskał aż 1527 mieszkańców.
   Stan ludności na dzień 31 XII 2018:
   Gdańsk - 466631
   Gdynia - 246309
   Stan ludności na dzień 30 VI 2019:
   Gdańsk - 468158
   Gdynia - 246244
   Gdańskowi do rekordu z 1987 roku brakuje już jedynie 895 osób a to oznacza, biorąc pod uwagę tempo przyrostu w Gdańsku, że za pół roku Gdańsk będzie miał nowy rekord liczby mieszkańców. Prawdopodobnie przekroczona zostanie bariera 470 tys. mieszkańców za pół roku lub najpóźniej za rok.

   • 15 7

   • (10)

    Ale Gdańsk to miasto wojewódzkie więc do czego my je porównujemy. Gdynie można porównać do Częstochowy Torunia czy Opola A na tle tych miast wyglądamy najlepiej.

    • 19 7

    • Gdynia nie-wygląda najlepiej (7)

     a to dlatego, że rząd nie stwarza nowych możliwości rozwojowych w tym wprowadzenia nowych dziedzin i rozwoju istniejących, po pamiętnym stłamszeniu przez PO. Sama Samorządność nawet gdyby była najbardziej prorozwojowa,- a wiemy, że nie jest, to widzimy jak województwo jak i rząd wszystko lokuje w Gdańsku Tym samym sekują Gdynię i Szczurkowi pozostaje zbierać okruchy z pańskiego stołu mimo wielkim wysiłkom.

     • 11 19

     • Jedyne pomysły szczura to drogie imprezki (2)

      • 12 11

      • Nadszedł czas na Aktywnych Mieszkańców Gdyni, (1)

       aby zainicjować taki stan i ew. pozyskać dla miasta ludzi młodych trzeba zorganizować kilka dobrych imprez. Gdynia nie jest miastem wojewódzkim i sami kontrahenci nie zapukają do jej drzwi, a jednak jakość życia jest bardzo wysoka. Nic nie rodzi się z niczego!

       • 7 6

       • Żeby coś w Gdyni ruszyło, trzeba by oderwać Szczurka od koryta, bez zmiany władz to.miast będzie dalej upadać

        • 3 1

     • Ciekawe jak (2)

      PO tłamsiła Gdynię? Słońce Skweru Mistrz Bajeru kasę wydał na lotnisko i zabrakło na inwestycje. Gdańsk składał projekty o dofinansowanie unijne, a w Gdyni robiono tylko wizualizacje i wspierano deweloperów. W ostatnim czasie w Gdyni nie powstała żadna spektakularna inwestycja poprawiająca komfort życia mieszkańców. A w korkach stoimy coraz dłużej.

      • 14 5

      • (1)

       przez dwie kadencje rząd faworyzował Bolkowo przekierowując tam strumień państwowej kasy kosztem reszty województwa, to chyba jasne. tylko i**ota by tego nie zauważył, no ale trzeba by mieć prezydenta z PO albo byc znajomym rudego sepleniacza.

       • 6 8

       • Otóż to.

        • 3 5

     • Szczurek to najgorszy prezydent miasta w kraju! Gdynia stoi w miejscu, zero inwestycji, zero wizji, zero rozwoju!

      • 4 2

    • Gdynię bardziej można porównać do Radomia i Sosnowca

     Podobna liczba mieszmieszkańców i potencjał

     • 15 16

    • Opole też jes wojewódzkie, tak samo i Toruń.

     • 2 3

   • a w Sopocie?

    • 2 0

   • Z Gdyni wszyscy uciekają, bo drogi są jakości jak w po PGRowskiej wsi

    • 2 1

  • za zeszły rok przybyło (7)

   więc pisz prawdę! Co wcale nie oznacza, że demograficznie jest b.dobrze. Widzimy tu, ze nawet na wsi po początkowym sukcesie 500+ jest ostatnio porażka.

   • 7 9

   • To że Gdynia traci mieszkańców to prawda. (5)

    Co z tego, że w zeszłym roku po raz pierwszy od lat zyskała całe 3 osoby skoro przez ostatnie lata traciła po kilkaset osób rocznie. Najnowsze badania pokazuję, że przez ostatnie pół roku Gdynia znowu straciła 65 osób.

    • 14 2

    • 65 mieszkańców to jeszcze nie jest wielka porażka lecz daje do myslenia (2)

     Mieszkańcy Gdyni to najważniejszy "element" naszej polityki mieszkaniowej. Bo to oni pracują w poszczególnych dziedzinach, a nawet pokojach mieszkalnych, bronią przed konkurencją, więc liczy się także "jakość mieszkańców" . Jednocześnie zwiększanie liczby obywateli miasta pozwala odblokować nowe budynki oraz przyspieszyć produkcję materiałów, surowców, ...., z uwagi na większą liczbę rąk, umysłów do pracy.Gdynia zamierza przyciągnąć inwestorów z zewnątrz, - szkoda, że ciągle robi się to nieudolnie lub za mało. YTu same chęci i PR nie wystarczają. Wymaga to utworzenie strefy inwestycyjnej i faktycznie pro-rozwojowej, aby przyciągnąć inwestorów z zewnątrz, zapewniając nie tylko mieszkania, ale nowe destynacje korespondujące z "filozofią i programem Gdyni". ... więcej w ten sposób osiągniemy, bo najłatwiej ściągnąć emigrantów, lub patologię, ale co potem ?? Ważne jest też pozyskiwanie środków unijnych i nowoczesne miejsca publiczne a ostatnio Gdynia mimo jakiś tam wysiłków jest bardzo konserwatywna w swoich poczynaniach.

     • 3 7

     • co daje do myślenia? mikropromil?

      to tak jakby ci wypadł jeden włos a ty byś wysnuł wniosek, że tornado ci głowę urywa

      • 3 0

     • Gdynia to zapadła dziura, ogarnij się propagandysto z UM Gdynia

      • 1 0

    • 65 z 250 tysięcy to jak ziarenko ryżu w całym kilogramie ryżu (1)

     faktycznie, katastrofa :)

     • 4 2

     • Przez ostatnie lata kilka tysięcy

      a to już coś.

      • 1 0

   • Twój mózg to porażka

    • 0 0

  • 6 lat temu wyprowadzilem sie ... gmina wejherowo...

   7 tys za metr :-) zart!

   • 10 9

  • Gdynia to ruina gdzie największym pracodawcą jest urząd miasta. (3)

   • 14 16

   • acha, i dlatego Gdynia przoduje we wszystkich rankingach, ma najniższe bezrobocie w Polsce i najwyższy standard życia (2)

    chyba już wiemy kto pisze, białe jest czarne , Polska w ruinie i zawiść i zazdrość Kaczyńśkiego o sukcesy Gdyni

    • 3 2

    • To kompleksy gdańszczan, a nie jakiś Kaczyński, co drugi tutaj ma zryty beret.

     • 1 0

    • W jakich rankingach?! Tak było może 10 lat temu, od tego czasu szczur doprowadził miasto do zapaści

     • 2 0

  • Wolę wynajmować, kredyt do końca życia na jakąś klitke to nie dla mnie. (2)

   Jestem młoda, dynamiczna i wolna!

   • 11 22

   • po co kredyt, lepiej zarobić, zaoszczędzić i kupić za gotówkę

    • 8 3

   • Raczej tępa

    • 1 0

  • Oo własnie to. A młotki przy każdej informacji o nowej inwestycji zaczynają jęczeć że 'betonujom'

   • 3 4

  • Wyprowadziłem się do Kosakowa i nie narzekam cisza spokój taniej inne powietrze tzn lepsze i świeże i wogóle same plusy . Do centrum Gdyni 11 km więc jest spoko.

   • 3 5

  • ostatnio sie to nie swiecilo

   • 0 0

  • Bo w tym zakorkowanym mieście w którym zapomniano o inwestycjach drogowych nie da się już mieszkać

   • 1 0

  • Kosakowo

   Dużo ludzi przeprowadza się tutaj.

   • 0 1

 • Genialna iluminacja budynku na 8 zdjęciu. (2)

  Zawsze chciałem kupić mieszkanie na wyższym piętrze i cieszyć się sztucznym światłem przez całą noc. Brawa dla architekta, projekt godny nagrody specjalnej.

  Pozostałe budynki to klasyczne kostki, jakie budowano 15 lat temu pod Pruszczem Gdańskim i sprzedawano za 2200zł/m^2.

  • 70 2

  • Światła kosztują i niektórzy mieszkańcy nie mogą przez nie spać

   • 3 2

  • 15 lat temu to i w Redłowie sprzedawano za 2200zł/m2

   • 4 0

 • Buduja

  To że budują to dobrze.W Cisowej nie ma dobrych sklepów . A na Chylońskiej bedwn ogromne korki bo już są w godzinach szczytu. A mieszkać obok dosłownie torów to naprawdę marzenie . Cudna lokalizacja polecam...

  • 56 11

 • Po ile m2 w grabowek, chylonia ??? (6)

  • 9 5

  • 8000-9000 zł (2)

   • 3 3

   • za PO takiej drożyzny nie było (1)

    • 9 3

    • dokładnie, za sld też nie.

     • 0 0

  • (2)

   A co masz do Chyloni,10 minut do jeziora Bieszkowice,Kamień,15 minut na piękną Rewę i Mechelinki,60 minut do jezior kaszubskich,35minut do Wladyslawowa i na piękny cypel helski chwilę więcej,do Jastrzębiej góry 40 minut,na Dębki 60 minut,do Wejherowa 20minut,.Do Sopotui Gdańska co chwila skM,Sopot 15 minut ,Gdańsk 35 minut.Centrum Gdyni 5 minut 10 minut piękne Orłowo.Wszystko odpowiednio skomunikowane jeśli ktoś nie ma samochodu.Turyści z całej Polski pokonują setki kilometrów tracąc czas i pieniądze na podróż żeby tu przyjechać ,a tu wszystko pod ręką .Trzeba tylko umieć z tych swoich rejonów korzystać a nie chlać piwo na balkonie albo pod blokiem.

   • 17 11

   • (1)

    Święta racja, rejon piękny, trzeba tylko mieć czas i dudki żeby to co napisałeś objeżdżać.

    • 6 2

    • Hahaha biedak nie ma na podróż 20 km. Co za dziwolągi tu komentują.

     • 1 5

 • TPS Reapolis (8)

  Nie polecam tego dewelopera dno.
  Kupiłem mieszkanie na ich inwestycji Vialo w Gdańsku. Termin odbioru niedotrzymany jaki był zapisany w umowie deweloperskiej. Jakość wykończenia dno. A do tego przy podłaczaniu domofonów okazało sie ze zapomnieli doprowadzić prad I kucie na przy drzwiach wejsciowych.

  • 31 1

  • Rzeczoznawca do odbioru mieszkania - 200 zł. (4)

   Za resztę poprawek płaci deweloper. Niedotrzymany termin odbioru to przyjemny zwrot kasy (kilkanaście - kilkadziesiąt tysięcy).

   • 9 6

   • Niedotrzymany termin odbioru to przyjemny zwrot- przestań bredzić (3)

    deweloperzy nie stosują zapisów dot. kar umownych z tytułu przekroczenia, ok odebrać i tak musisz, tyle ,że ze wskazaniem usterek , które deweloper poprawia kilka razy, aż w końcu sam jesteś zmuszony poprawić, bo czas cię goni a ekipy czekają odezwał się Wujek Dobra Rada

    • 5 0

    • Eee, co? (2)

     Jak się naiwnie wierzy deweloperowi to można tak zrobić. Nie musisz mieć zapisu w umowie przedwstępnej/rezerwacyjnej żeby dochodzić swoich praw z tytułu niedotrzymania terminu odbioru. Jak masz problem z naprawą usterek, to bierzesz zewnętrzną firmę i przedstawiasz deweloperowi fakturę za naprawę. Nauczcie się dochodzić swoich praw przy zawieraniu umów cywilnoprawnych.

     Nie jesteś wasalem banku i pachołkiem dewelopera, jeżeli sam się na to nie zgodzisz...

     • 1 0

     • fakturę za naprawę?? na twoją fakturę deweloper stwierdzi, że cena naprawy jest zbyt wysoka (1)

      i nie zapłaci ci wskazanej kwoty.. więc przyjemnego bujania się w sądzie... a jak wycenisz przekroczenie terminu np o kilkanaście dni? jaka wysokość kar umownych od jakiej kwoty?co w sytuacji gdy deweloper nie może naprawić usterki w związku z warunkami pogodowymi? nie radź już. liczy się to co zapisane w umowie

      • 1 0

      • A jednak

       Umowa deweloperska to jedno, ale to, czego w niej nie zapisano, reguluje chociażby Kodeks Cywilny. Jeżeli opóźnił sie odbiór i z tego powodu wynajmujesz dłużej mieszkanie, to deweloper będzie zobowiązany zwrócić pieniądze za ten przedłużony wynajem - przedstawiasz umowę najmu i potwierdzenia wpłat czynszu i opłat za media i żądasz zapłaty. Zgadza się, że zapewne oznacza to sądową batalię, bo deweloperzy nie są zbyt chętni płacić za swoje błędy, ale zapadają wyroki na korzyść nabywców, poszukaj w necie.

       • 0 0

  • Robyg

   Na Twoim miejscu bym sprzedał i kupił w RObygu. Tam opóźnienia jedynie 9 miesięcy, a jak Ci sie nie podoba to mówią, że możesz oddać mieszkanie ;) Albo w inpro hahaha

   • 7 3

  • zgoda

   TPS Reapolis to skrajna tandeta a biuro Roark Studio to kompletne dno. Szukajcie mieszkań u lepszych deweloperów i zaprojektowanych przez dobre studia

   • 3 0

  • fake

   • 0 1

 • (3)

  Najciekawsza z prezentowanych to chyba Kapitańska 2. Blisko centrum i las, minus - kościół w sąsiedztwie. Warto dodać, że w niedalekiej przyszłości planowana jest budowa dużego osiedla na działce po byłym TOS-ie oraz na działce za Lidlem przy Morskiej.

  • 15 11

  • Wygramy to przerobimy kościół na dyskotekę:)!!!! (1)

   • 4 18

   • Zajmij sie soba. To w twoim zyciu najwazniejsze.

    • 8 2

  • czekam na TOS

   • 0 0

 • 7 tys metr a za oknem.... tory kolejowe (4)

  kto to kupuje za takie pieniądze ? człowiek nawet latem okna w nocy nie otworzy a i za dnia nieznośny hałas

  • 73 10

  • pewnie jakiś mikol (1)

   sporo jest świrów, będą czekać aż gagarin zadmie w puzony przed przejazdem na Puckiej i pełnia szczęścia
   gorzej jak będzie tunel, wtedy ich życie straci sens

   • 13 0

   • Lokalizacja idealna. Bez wychodzenia z domu około 16 metrów do torów z okna. Statyw, kamera 4K, mikrofon kierunkowy i wrzuta w net pod tytułem np. ST44 z ciężkim bruttem, RP1 & mega mazut ;) Fajnie będzie tam słychać dudnienie wagonów z węglem w środku nocy. Mieszkać na wyciągnięcie ręki przy linii kolejowej numer 202 - marzenie. Latem śmiga tam Pendolino do Kołobrzegu.

    • 8 0

  • podobnie w Gdańsku - okolice Moreny, Brętowa zbudowali PKM i zaraz zaczęła się budowa domków i bloków w jej najbliższej okolicy. Faktycznie, to dla pasjonatów kolejnictwa chyba.

   • 7 0

  • Gdyby nie było torów, to by było 8 tys za metr

   • 5 0

 • Gdynia traci mieszkańcow przez d**ilną politykę władz maista (5)

  • 35 10

  • edzio, bardzo słabe są twoje próby odwracania Alika ogonem (3)

   twój bezsilny skowyt, kwik i ujadanie tylko bawi i pokazuje jak bardzo szczypie kaczyńskiego sukces Gdyni

   • 3 8

   • (1)

    To gdańskie POkemony kwiczą.

    • 2 2

    • Ja jestem z Gdyni i zgadzam się w 100%, Gdynia to upadające miasto bez inwestycji, no... poza "malowanymi" ścieżkami rowerowymi

     jakość dróg jest porównywalna chyba tylko że wschodnią Rosją, przez buspasy i brak inwestycji drogowych miasto stoi w korkach i spalinach, to jest upadek!

     • 3 1

   • Nie szczekaj tyle propagandysto UM Gdynia

    • 1 0

  • Polityka władz miasta Gdyni to powolny upadek i zapaść

   • 1 0

 • Nie polecam mieszkań na Rozewskiej...

  Zostały tylko te pośrodku, z małymi oknami. Beznadziejny układ. Tylko mieszkania skrajne są fajne a te są sprzedane. Spytajcie się jakiegokolwiek mieszkańca - lista błędów i usterek jest olbrzymia. Nie widac już wykonawcy - Budimexu na miejscu. Jaki byli to można było na miejscu prosić o naprawę. Nie zazdroszczę przyszłym nabywcom. Sam budynek przepiękny i to jest jego największy plus.

  • 31 6

 • (2)

  Chore ceny, chore lokalizacje. Tyle w temacie.

  • 47 11

  • a po ile powinno byc?

   co to znaczy chore? Bo ciebie nie stac? Ja uwazam ze ceny samochodow sportowych sa za duze, rpzeciez to 4 kola, jak w maluchu, wiec czemu sa tyle drozsze?

   • 6 12

  • Gdynia to chora lokalizacja

   • 1 4

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Premiera inwestycji - Jasieny

dni otwarte

Dzień otwarty inwestycji Doki

dni otwarte
Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
35500 zł/m2
Gdańsk Sobieszewo
24200 zł/m2
Gdynia Orłowo
23900 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
23800 zł/m2
Gdańsk Młode Miasto
20700 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
31200 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
21450 zł/m2
Sopot Kamienny Potok
17750 zł/m2
Sopot Górny Sopot
16550 zł/m2
Gdańsk Oliwa
16100 zł/m2
Gdynia Orłowo
15450 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl

Najczęściej czytane