wróć do listy

Ogrody Tesoro

Deweloper: TS Invest
typ zabudowy
jednorodzinna, wielorodzinna
realizacja
do III kw. 2021 r. w budowie
metraż
51 do 886 m2
sprzedaż
w trakcie 
lokalizacja

Opis inwestycji

Kompleks Ogrody Tesoro usytuowany jest na przedmieściach Gdyni - w Suchym Dworze. W bezpośrednim otoczeniu osiedla znajdują się Nadmorski i Trójmiejski Park Krajobrazowy. Do nadmorskiej plaży jest stąd zaledwie kilka kilometrów. Lokalizacja sprawia także, że można stąd szybko dotrzeć do lotniska w Rębiechowie czy autostrady A1 (przez Trasę Kwiatkowskiego i trójmiejską obwodnicę).

Jeśli chodzi o infrastrukturę w okolicy dostępne są ośrodki zdrowia, galeria handlowa Szperk, gimnazjum z basenem i szkoła podstawowa z boiskiem sportowym oraz banki.

Wyjątkową składową osiedla jest park o powierzchni 4,5 ha. Jest tu zadbana w każdym detalu zieleń, architektura wspólna, wewnętrzny staw, ścieżki i place do uprawiania sportów.
Częścią tego parku będą apartamenty, domy bliźniacze, wille i rezydencje. Przez kilka lat inwestycja znana była pod nazwą Tesoro Ivory Residences, teraz oferta została poszerzona.

Apartamenty powstają tu w kameralnych budynkach, które przypominają rezydencjonalne kamieniczki. W każdym budynku powstają zaledwie 4 apartamenty. Mieszkania na parterze będą miały własne ogródki, możliwe jest także stworzenie tu prywatnego basenu. Przed budynkami powstaną miejsca parkingowe z zadaszeniem i oświetleniem. Sukcesywnie realizowane są kolejne etapy.

Wille to oferta powstania budynku dla osób, które zdecydowane są na posiadanie eleganckiego domu jednorodzinnego o powierzchni od 250 do 390 m kw. z ogrodami od 1000 do 2500 m kw. Deweloper proponuje wybudowanie basenu w ogrodzie. Każdy dom posiadał będzie jedno-lub dwustanowiskowy garaż. Budynki powstają na zamówienie klienta.

Domy bliźniacze na terenie Ogrodów Tesoro powstawać będą z myślą o osobach, które zdecydowane są na zakup domu o powierzchni 150 m kw. z ogrodem o powierzchni od 400 do 1000 m kw. z możliwością zbudowania basenu w ogrodzie. Każdy dom posiadał będzie stanowisko garażowe. Budynki te powstają na zamówienie klienta.

Rezydencje to część inwestycji, która już powstała. Realizacja została zakończona w 2008 roku. Architektoniczną inspiracją dla projektu była polska architektura XVIII i XIX wieku oraz dzieła włoskich mistrzów renesansu. Budynki mają ponad 500 m kw. i ponad półhektarowe ogrody. Każdy z takich budynków wyróżnia się odmienną, rezydencjonalną architekturą. Każdy dom posiada dwu- lub trzystanowiskowy garaż.

Teren całej nieruchomości jest w pełni ogrodzony i monitorowany zapewniający pełne bezpieczeństwo mieszkańcom. Na terenie całego parku dostępne jest darmowe WiFi. Możliwy jest zakup nieruchomości wykończonej "pod klucz".

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Artykuły

Opinie (13) 6 zablokowanych

 • architektura to rzecz gustu

  jak dla mnie cygańskie pałace. Ale zbudowane nader solidnie i ze świetnych materiałów. Natomiast zupełnie śmieszy bajanie w folderach o parku w angielskim stylu i pięknej okolicy. Jak nie patrzał mamy 4 hektary łysego wygonu na wygwizdowiu, otoczonego przez slumsy - Dąbka, Pucka i Dębogórze... .

  • 49 29

 • Re: architektura to rzecz gustu

  No nie zgodzę się. Według mnie wszystko jest starannie dopasowane i dobrane. Na pewno nie są to żadne cygańskie pałace, ja uważam, że to godne odwzorowanie osiemnasto i dziewietnastowiecznego klasycyzmu w architekturze. Ogrody są naprawdę bardzo przemyślane i stylowe, na kształt dawnych angielskich. Wiadomo, że architektura to rzecz gustu, jednak nie rozumiem dlaczego nazywasz je cygańskimi pałacami? Żebyś może zmienił swoje zdanie zostawiam link do filmiku, który zapiera dech w piersiach. http://www.youtube.com/watch?v=zbMWPYNRBaA
  Zobacz i powiedz, czy zmieniło się Twoje zdanie :)

  • 13 8

 • Re: architektura to rzecz gustu

  Rozumiem każdy ma swój gust ale te rezydencje po prostu zachwycają bez dwóch zdań , luksus w każdym calu . Dodatkowa zaleta usytuowanie w okolicach morza w przepięknym zaciszu , jednym słowem bajka !
  Jak można nie pochodzić takich rezydencji ? : http://tsinvest.pl/pl/tesoro-ivory-residences/rezydencje-etap-1

  • 5 6

 • Strzał w dziesiątkę

  Jak dla mnie perfekcja i luksus w każdym calu , bardzo dobre położenie , w przepięknym krajobrazie i harmonijnej ciszy , nie rozumiem opinii Pana powyżej ale fakt rzecz gustu , generalnie na mnie wykonały wielkie wrażenie , styl jak najbardziej na plus : , no i przede wszystkim jedyne takie rezydencje w Polsce ;)

  • 20 17

 • Kto współpracował z grupą TS Invest?

  Czy ktoś już współpracował z grupą TS Invest? Czy warto inwestować w te luksusowe rezydencje?

  • 10 15

 • Re: Tesoro Ivory Residences

  Dużo się zmieniło od 2011 roku i przez 4 lata park rzeczywiście wygląda jak angielski

  • 28 2

 • Strzal raczej w glowe a nie w 10 kr

  Zamiast strzalu w 10, to raczej trzeba wyskoczyc z 10 mln bo na tyle wyceniane sa owe palace w poblizu slumsow pogorza. Szczegolnie fajny klimat kolo sporzywczaka na rondzie. Generalnie porazka

  • 4 12

 • Milionerzy

  Czyli państwo S. będą zamieszkiwać obok szarakow??? Cóż za spadek ekskluzywnosci... Nie udało sie sprzedać niszczejacych od prawie 10 lat pałaców, to zagescimy przestrzeń i wprowadza się nowobogadzcy ;) czy pracownicy z prowadzonych przez S. firm otrzymają rabat, co najmniej 30%?? Może wtedy coś się sprzeda.

  • 10 22

 • ależ slusmy, hohoho

  Z tymi slumsami to nie przesadzaj. Wprawdzie koło spożywczaka jest dom socjalny, ale wokół normalne domy, również te całkiem okazałe, szkoła i normalny świat. Ten dom socjalny nie ma absolutnie wpływu na mieszkanie np. w pobliskich blokach, a co dopiero na osiedlu Tesoro. I nie mów, że się tamtędy boisz przechodzić :) Zresztą tam się nic nie dzieje. Jedynie, co faktycznie mogłoby przeszkadzać, to działki z domami tymi nieco tańszymi, które sąsiadują bezpośrednio z boiskiem, czy chodnikiem. Tu faktycznie można powiedzieć, że nie po to się kupuje dom w takim miejscu, by ktoś prawie pod oknem kopał piłkę, czy wydzierał mordę.

  • 8 0

 • A kto to są państwo S.? Na razie mniejsze działki stoją w oddaleniu od pałaców.

  • 4 0

1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Świat opowiadany
Świat opowiadany
warsztaty
g. 10:00 - 10:45
Gdańsk, Kącik Montessori
Open House Gdańsk 2020 - Nowy Port
Open House Gdańsk 2020 - Nowy Port
wykład , spotkanie
gru 5-6
sobota - niedziela, g. 9:00
Gdańsk
Olga Drenda wykład + Q&A
Olga Drenda wykład + Q&A
wykład , spotkanie
gru 7
poniedziałek, g. 18:00
Gdańsk, Plama