• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Orzeszkowej 7

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
do IV kw. 2024 r. w budowie
metraż
36 do 59 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Aniołki to dzielnica dla osób, które cenią sobie spokój, ale nie chcą rezygnować z miejskiego stylu życia i łatwego dostępu do atrakcji, które znajdują się w centrum - do Głównego Miasta w Śródmieściu Gdańska można dotrzeć w kilkanaście minut na piechotę lub rowerem.

Skomunikowanie Aniołków pozwala także na swobodne przemieszczanie się po całym Trójmieście bez konieczności korzystania z samochodu. W pobliżu ul. Orzeszkowej znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, jak również stacja Szybkiej Kolei Miejskiej.

Miłośnicy spacerów będą tu mieli do dyspozycji dwa pobliskie parki, w których zaaranżowano tereny rekreacyjne oraz las. Charakter dzielnicy, w której znajduje się wiele kamienic pozwala cieszyć się otoczeniem kameralnej, historycznej zabudowy.

Dla studentów czy pracowników naukowych znacznie miała będzie także niewielka odległość od dwóch czołowych gdańskich uczelni: GUM-edu oraz Politechniki Gdańskiej. Z kolei rodzinom wygodę codziennego życia zapewni niewielka odległość od szkół, przedszkoli, punktów handlowych, usługowych, opery, kina oraz jednostek ochrony zdrowia.

W takiej lokalizacji powstaną dwa kameralne budynki z 24 mieszkaniami w układzie dwu- i trzypokojowym. Posadowione one zostaną na wspólnej hali garażowej.

Do każdego mieszkania przewidziana została komórka lokatorska i miejsce postojowe w hali garażowej.
Budynki wyposażone będą w nowoczesne windy z odzyskiem energii, oświetlenie ledowe, instalację wideodomofonową.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: MR Projekt
MR Projekt
Polityka prywatności

Inwestycje tego dewelopera

Opinie

Deweloper

MR Projekt to inicjatywa dewelopersko-inwestycyjna założona przez praktyków z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów oparta o szeroko zakrojoną współpracę z właścicielami nieruchomości. pomagamy w realizacji nowych ...
rozwiń

Wydarzenia

Dni otwarte Osiedla Urzeka

dni otwarte

Premiera trzech wyjątkowych apartamentów w Sercu Gdańska

dni otwarte