• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Osiedle Brzozowe

Gowino, ul. Wodna

wróć do listy

Osiedle Brzozowe

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza
realizacja
zakończona
metraż
68 do 68 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper
lokalizacja
Gowino, ul. Wodna

Opis inwestycji

Miejscowość Gowino położona jest w gminie Wejherowo. Znajduje się tu szkoła podstawowa, sklepy, punkty usługowe. Do samego Wejherowa jest zaledwie kilka kilometrów, co oznacza, że przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać z kompleksowej infrastruktury tego miasta.

W Gowinie tereny zielone są na wyciągnięcie ręki: blisko jest do lasu oraz nad jezioro. Nie brakuje tu przestrzeni do spacerowania, biegania czy jazdy na rowerze.

Osiedle Brzozowe to zespół budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, w trzecim etapie powstaje tu kolejne 18 domów. Są one realizowane według projektu domu typu Sasanka, co oznacza, że w każdym z nich jest 68 m kw. na dwóch poziomach. Na parterze znajduje się mała łazienka, część wypoczynkowa z otwartą kuchnią, z kolei na piętrze trzy sypialnie i duża łazienka.

W domach istnieje możliwość zamontowania kominka. W projektach domów szczególny nacisk położono na zapewnienie jak największej ilości miejsca do przechowywania.

Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

58 677-00-66

Wydarzenia

Grand Opening biura Białe Lwy

warsztaty, dni otwarte

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe

targi