Inwestycje w Trójmieście

Margo

Osiedle Jantarowe

Gdynia

miejscowość:
Gdynia Obłuże
dzielnica:
Obłuże
miejsce:
ul. Jantarowa
deweloper:
Margo
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
30 do 120 m2
sprzedaż:
zakończona 
realizacja:
zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Osiedle składa się z pięciu budynków o różnej wysokości. Ich nazwy nawiązują do kamieni szlachetnych. Są tu: Bursztyn, Rubin, Onyks, Turkus i Opal. Zgodnie z założeniami projektowymi, bryły oraz architektura budynków nawiązują do tradycji gdyńskiego modernizmu. Z okien wielu mieszkań rozciąga się widok zarówno na panoramę miasta, jak i Zatokę Gdańską.

Kompleks wbudowany został w strukturę „starego” Obłuża. To zapewnia dobre połączenie komunikacyjne z centrum miasta oraz bogate zaplecze niezbędne do komfortowego życia: niedaleko stąd do szkoły, ośrodka zdrowia, sklepów, marketów, usług, stacji benzynowych, kościoła.

Zróżnicowany charakter mieszkań w poszczególnych budynkach kompleksu pozwala dopasować mieszkanie do potrzeb przyszłych użytkowników. Są tu niewielkie mieszkania z ogródkami przy mieszkaniach parterowych, dwupoziomowe apartamenty na wyższych kondygnacjach, a także doskonale doświetlone apartamenty. Część lokali na wyższych kondygnacjach ma duże, sięgające 50 m kw. tarasy. W podziemiu budynków znajdują się hale garażowe.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij