• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Osiedle Jantarowe

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
zakończona
metraż
30 do 120 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Osiedle składa się z pięciu budynków o różnej wysokości. Ich nazwy nawiązują do kamieni szlachetnych. Są tu: Bursztyn, Rubin, Onyks, Turkus i Opal. Zgodnie z założeniami projektowymi, bryły oraz architektura budynków nawiązują do tradycji gdyńskiego modernizmu. Z okien wielu mieszkań rozciąga się widok zarówno na panoramę miasta, jak i Zatokę Gdańską.

Kompleks wbudowany został w strukturę „starego” Obłuża. To zapewnia dobre połączenie komunikacyjne z centrum miasta oraz bogate zaplecze niezbędne do komfortowego życia: niedaleko stąd do szkoły, ośrodka zdrowia, sklepów, marketów, usług, stacji benzynowych, kościoła.

Zróżnicowany charakter mieszkań w poszczególnych budynkach kompleksu pozwala dopasować mieszkanie do potrzeb przyszłych użytkowników. Są tu niewielkie mieszkania z ogródkami przy mieszkaniach parterowych, dwupoziomowe apartamenty na wyższych kondygnacjach, a także doskonale doświetlone apartamenty. Część lokali na wyższych kondygnacjach ma duże, sięgające 50 m kw. tarasy. W podziemiu budynków znajdują się hale garażowe.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

MARGO Deweloper obecny jest na rynku budowlanym województwa pomorskiego od 1991 roku. Oferujemy do sprzedaży apartamenty w Elblągu oraz domy szeregowe w Pępowie. Domy rekreacyjne w Skorzewie k. Stężycy to najnowsza inwestycja.
rozwiń
58 341-73-50

Wydarzenia

Grand Opening biura Białe Lwy

warsztaty, dni otwarte

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe

targi