• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Osiedle Merkurego

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza
realizacja
od III kw. 2023 r. do IV kw. 2024 r. w budowie
metraż
127.1 do 127.1 m2
sprzedaż
w trakcie 

Opis inwestycji

Straszyn to podmiejska miejscowość, której spokój zapewni odpoczynek od miejskiego zgiełku. Jednocześnie niewielka odległość od centrum Straszyna zapewni dostęp do licznych sklepów, punktów usługowych, przedszkoli a także nowej szkoły podstawowej.

Położenie w pobliżu obwodnicy Trójmiasta, a także obwodnicy Południowej Gdańska oznacza z kolei swobodę poruszania się po całej aglomeracji, w tym możliwość sprawnego dojazdu na plaże Gdańska, Sopotu i Gdyni. Również miłośnicy kaszubskich jezior i lasów będą mogli do nich szybko dotrzeć. Okolica sprzyja uprawianiu różnego rodzaju aktywności sportowych, od sportów wodnych, przez nordic walking, jogging po turystykę rowerową. Niewątpliwym atutem jest niewielka odległość inwestycji od jeziora Straszyńskiego.

Przy ul. Merkurego powstaną trzy budynki mieszkalne jednorodzinne, dwulokalowe. Będą one miały ekspozycję wschodnio-zachodnią, dzięki czemu przez cały dzień wnętrza będą dobrze nasłonecznione. Dwuspadowe dachy oraz elewacje częściowo wykończone cegłą klinkierową komponować będą się z okoliczną willową zabudową.

Na parterze rozplanowano m.in. duży salon z aneksem kuchennym i jadalnią, natomiast na piętrze trzy sypialnie, dwie łazienki oraz przestronną garderobę. Kondygnacje mają ponadstandardową wysokość ok. 2,70 m.

Parkowanie aut możliwe będzie w garażu znajdującym się w bryle domu oraz na podjeździe. Do każdego domu przylega także ogródek.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Zdjęcie

Metraż

Pokoje

Cena

127.08 m2
4
931 496 zł
127 m2
4
931 496 zł

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Polityka prywatności

Opinie

Deweloper

Realizujemy Twoje marzenie o własnym mieszkaniu. Nasz zespół to wykwalifikowana kadra z wieloletnim doświadczeniem w branży deweloperskiej. Wiedza i doświadczenie pozwalają nam po prostu budować dobrze. Przykładamy szczególną uwagę do wszelkich ...
rozwiń
789-371-717
798-836-658

Wydarzenia

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: Dom - Mieszkanie - Wnętrze (2 opinie)

(2 opinie)
targi

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: dom mieszkanie wnętrze

targi