wróć do listy

Osiedlowa I-V

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza
realizacja
do III kw. 2020 r. w budowie
metraż
115 do 143.5 m2
sprzedaż
w trakcie 
lokalizacja

Opis inwestycji

Kokoszki to dzielnica zabudowana głównie jednorodzinnymi domami. Stąd panuje tu mniejszy ruch, a na osiedlowych uliczkach panuje nastrój spokoju charakterystyczny dla podmiejskich dzielnic. Jednocześnie na terenie dzielnicy dostępna jest pełna infrastruktura: nowa szkoła, przedszkola, sklepy, markety, kościół i przychodnia.

Inwestycja występująca pod jedną nazwą, w istocie powstaje etapami w pięciu, nieco oddalonych od siebie lokalizacjach przy tej samej ulicy - Osiedlowej. Wszystkie domy w zabudowie bliźniaczej mają tę samą, tradycyjną architekturę. Są to budynki dwukondygnacyjne, piętro to poddasze ze skosami idealne do aranżacji dla miłośników takich wnętrz.

Każdy z domów otoczony jest własnym ogrodem i ma garaż. We wszystkich pięciu lokalizacjach powstało, powstaje lub powstanie w sumie 47 domów.

Najnowszy, piąty etap inwestycji to trzy dwukondygnacyjne domy w zabudowie szeregowej o powierzchni od 115 do 130 m kw. Mają garaże w bryle budynku.

Projekty domów pochodzą z katalogu projektów firmy Archon.

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Polityka prywatności

Inwestycje tego dewelopera

Szafranowa

Szafranowa

3City Estate Sp. z o.o.

Gdańsk Kokoszki, ul. Szafranowa

140 do 140 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja
Kalinowa II

Kalinowa II

3City Estate Sp. z o.o.

Gdańsk Karczemki, ul. Kalinowa

125 do 125 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja

Opinie (2)

 • Ciekaw architektura, bardzo mała działka (1)

  Ciekawa architektura i dość dobra lokalizacja. Mam jednak wrażenie, że deweloper "wcisnął" budynek na trzy lokalne mieszkaniowe zamiast bliźniaka na siłę. Działa jest bardzo mała, odległość od budynku, od strony salonu, do granicy działki zaledwie 4m! Z przodu przed budynkiem do granicy 3,80m, czyli zbyt mało żeby postawić samochód na podjeździe przed garażem (wizualizacja jest niezgodna z planem zagospodarowania). Ogródek jest niewiele większy niż te oferowane w blokach.
  Odstrasza też wysoka opłata rezerwacyjna w wysokości 20tys. zł. Budynki można rezerwować (i wpłacać pieniądze) pomimo iż nie ma na nie jeszcze pozwolenie na budowę, a działka na której mają powstać, nie jest jeszcze własnością dewelopera.

  • 4 0

  • Nie musisz się tym przejmować bo wszystkie są już zarezerwowane :) tak się składa, że każda ich inwestycja (a obserwuję od kilku lat bo tyle zbierałam się do zakupu) jest rezerwowana na tym etapie. Wpłacane pieniądze to tylko opłata rezerwacyjna, która mogą Ci zwrócić przed uzyskaniem pozwolenia bez problemu. Za taką cenę nie da się kupić mieszkania o tej powierzchni więc zbyt długo tym razem się nie zastanawiałam...

   • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Mapa inwestycji

barometr

Mapa inwestycji

Informacje

Reklama

Aranżacje wnętrz

Wydarzenia

Targi mieszkań i domów
Targi mieszkań i domów
targi
wrz 26-27
sobota - niedziela
Gdańsk, Amberexpo
Open House Gdańsk 2020 - Nowy Port
Open House Gdańsk 2020 - Nowy Port
wykład , spotkanie
paź 17-18
sobota - niedziela, g. 9:00
Gdańsk
Salon Mieszkaniowy - Nowy Termin
Salon Mieszkaniowy - Nowy Termin
targi
maj'21 15-16
sobota - niedziela
Gdynia, Gdynia Arena

Ranking najlepszych w Trójmieście