• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Park Dragonów

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza
realizacja
do II kw. 2024 r. w budowie
metraż
166.2 do 230.5 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Park Dragonów powstaje zaledwie kilkadziesiąt metrów od pętli autobusowej i kilka minut od przystanku PKM Gdynia Karwiny co przyszłym mieszkańcom ułatwi poruszanie się komunikacją miejską po całej aglomeracji. Ułatwi to także szybki dojazd do obwodnicy Trójmiasta oraz Trasy Kaszubskiej. W okolicy ulicy Dragonów znajduje się infrastruktura ułatwiająca codzienne funkcjonowanie: przedszkola, szkoły podstawowe, sklepy, restauracje, siłownie i centrum handlowe.

Zaletą lokalizacji jest także sąsiedztwo Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego co zapewni spokój i ciszę oraz dostęp do natury – leśnych ścieżek spacerowych czy rowerowych.

W ramach osiedla powstanie 10 domów z dwustanowiskowymi garażami. Osiedle będzie ogrodzone i monitorowane.

Każdy dom będzie miał dwie lub trzy kondygnacje. Na parterze znajdą się: przestronny salon z jadalnią, wyodrębniona kuchnia, toaleta. Wysokość tej kondygnacji będzie podwyższona do 2,95 m. Dodatkowo panoramiczne okna wpłyną na ponadstandardowe doświetlenie wnętrz oraz "wpuszczą" widok na leśną zieleń. Na piętrze mieszczą się trzy lub cztery pokoje oraz większa łazienka.

Do domów przylegały będą ogrody o powierzchni od 87 do 203 m kw. z zainstalowanymi zbiornikami na deszczówkę. Ogrody oddzielone będą od siebie żywopłotami.

W budynkach przewidziano instalację wentylacji mechanicznej, ogrzewania podłogowego, pomp ciepła, a także system inteligentnego domu.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Zdjęcie

Metraż

Pokoje

Cena

188.61 m2
5
1 950 000 zł
190.38 m2
5
1 950 000 zł
230.57 m2
5
2 150 000 zł

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Mr Dom Sp. z o.o.
Polityka prywatności

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.